עדכוני חינוך

עדכוני חינוך

נערכים לפתיחת שנת הלימודים

לקראת פתיחת השנה, נערך מפגש המשך בין מנהלי ועובדי האגפים השונים במועצה העוסקים בתחומים הקשורים לחינוך: תפעול, הנדסה, חינוך, כספים, הנהלת מועצה ועוד. מטרת המפגש הייתה לבחון את הסטטוס במוסדות החינוך השונים.
 
מה בוצע ומה נותר לבצע על מנת להיות מוכנים לתחילת שנת הלימודים. אנו פועלים ומכוונים לפתיחת שנת למידה. זו הזדמנות נהדרת להודות לכלל צוות המועצה וצוות מוסדות הלימוד על העשייה המאומצת במהלך הקיץ-בחודשיים הצלחנו לשפץ, לבנות ולהרחיב את מוסדות החינוך כך שיוכלו לקלוט את ילדנו בשנה הבאה עלינו לטובה.

ברגע שנקבל ונלמד את המתווה נעדכן גם בנושא זה.

בשל עליה בנתוני התחלואה ובהבנה כי בחודש ספטמבר 6 ימי לימודים בלבד, נבחנת גם האפשרות להתחיל את שנת הלימודים לאחר החגים וזאת על מנת למנוע התפרצות משמעותית של תחלואה במוסדות החינוך. התפרצות כזו עשויה לייצר בידודים רבים אשר ימנעו את הישיבה יחד לשולחן החג, בחיק המשפחה.

רוצה עבודה עם משמעות? בואו להיות חלק מצוות הגיל הרך
צוות הגיל הרך מחפש את אוהבי החינוך. אם חלמתם להשפיע, לפגוש את האוצרות הכי משמעותיים לנו, בתחילת הדרך במערכת החינוכית ולהפוך לדמות משמעותית, מקומכם אתנו! אנו קולטים אנשי ונשות צוות/סייעים/סייעות שמעוניינים להיות חלק מצוותי הגיל הרך במערכת הגולנית. לפרטים אנא פנו למחלקת הגיל הרך במועצה או כנסו לתחום מכרזי כוח האדם לצפייה במשרות פנויות.