12/05/2022- עדכון משולחן המועצה

משולחן ראש המועצה

משולחן ראש המועצה
בשבוע שעבר, התקיימו אחד אחר השני, יומיים משמעותיים - יום הזיכרון ויום העצמאות. בגולן, נערכו שני טקסי זיכרון. הטקס המרכזי, לכל נופלי הגולן, מהמועצה האזורית גולן והמועצה המקומית קצרין, נערך כמדי שנה בשמורת גמלא והטקס לזכר נופלי תל סאקי, שנערך בתל עצמו.
למידע נוסף על משולחן ראש המועצה

טקסי יום הזיכרון

טקסי יום הזיכרון
אל טקס יום הזיכרון בגמלא, הגיעו השנה משפחות שכולות רבות, תלמידים ותלמידות מהגולן, חברים, בני משפחה ואנשים המבקשים לשמר את הזיכרון של אלו שבזכותם אנו כאן.
למידע נוסף על טקסי יום הזיכרון

ריצת האנדרטאות

ריצת האנדרטאות
המעבר בין יום הזיכרון ליום העצמאות הוא חד ולא פשוט, אך הוא מסמל אותנו כמדינה, יותר מכול. כל הטוב שסביבנו הושג במאבק לא פשוט. רבים שילמו בחייהם ואנו מחויבים לשמר את זכרם.
למידע נוסף על ריצת האנדרטאות

סיור הוועדה לתשתיות לאומיות בגולן

סיור הוועדה לתשתיות לאומיות בגולן
ביום שני, התקיים סיור מקצועי של הוועדה לתשתיות לאומיות - הות"ל. הסיור התקיים כהמשך לסדרת ישיבות בנוגע לחוות הטורבינות באזור עמק קונטרה, חווה שאושרה על ידי הוועדה הארצית בעבר.
למידע נוסף על סיור הוועדה לתשתיות לאומיות בגולן

שדולת הגליל והגולן בכנסת

שדולת הגליל והגולן בכנסת
ביום שלישי, התקיים בכנסת טקס הקמת השדולה לגליל ולגולן. השדולה הוקמה על מנת לתת לאזורים הפריפריאליים בארץ תשומת לב והשקעה כלכלית מסיבית, לאפשר את צמיחתם של האזורי הפריפריה ותושביהם.
למידע נוסף על שדולת הגליל והגולן בכנסת

תחילת תהליך אסטרטגי לבחינת צורכי הוותיקים בגולן

תחילת תהליך אסטרטגי לבחינת צורכי הוותיקים בגולן
השבוע, נערכה פגישה ראשונה, כחלק מתהליך אסטרטגי אזורי בתחום הוותיקים. למפגש הגיעו נציגים מהיישובים, בעלי תפקידים ונציגי ציבור, בעלי תפקידים במערכת האזורית ומומחי התחום מ"מכון שמיר למחקר".
למידע נוסף על תחילת תהליך אסטרטגי לבחינת צורכי הוותיקים בגולן

בית הספר העל תיכוני ברמות

בית הספר העל תיכוני ברמות
כחלק מתהליך החלפת הרשת המנהלת את בית הספר, נפגשים נציגי שתי המועצות עם הצוות החינוכי, עוקבים אחר התהליך ומנחים אותו. זהו תהליך סדור, בו העברת המקל בתחום החינוכי מקבלת עדיפות.
למידע נוסף על בית הספר העל תיכוני ברמות

הצלחות גדולות בתחום הסייבר לבתי הספר בגולן

הצלחות גדולות בתחום הסייבר לבתי הספר בגולן
גמר אליפות הסייבר של בתי הספר היסודיים התקיימה השבוע ברחבי הארץ. בתי הספר שעלו לגמר וייצגו את הגולן הם בית החינוך "שורשים" וביה"ס "מצפה גולן". אנו גאים לבשר כי בתי הספר שלנו התברגו בצמרת הטבלה.
למידע נוסף על הצלחות גדולות בתחום הסייבר לבתי הספר בגולן

לומדים חינוך בראשון לציון

לומדים חינוך בראשון לציון
בתי הספר במרחב הגולני (גולן-קצרין) עוברים בשלוש שנים אחרונות תהליך של הטמעת גישת "משאבי אנוש" (HR). זהו תהליך ששותפות לו שתי המועצות, בליווי מרכז פסג"ה ומשרד החינוך.
למידע נוסף על לומדים חינוך בראשון לציון

"פסטיבל ארץ הגולן" - תכף מתחילים!

"פסטיבל ארץ הגולן" - תכף מתחילים!
"פסטיבל ארץ הגולן" השני יוצא לדרך ויתקיים בחודשים מאי ויוני. הפסטיבל יכלול אירועי תרבות, בתים פתוחים, טיולים מודרכים, סדנאות, מרכזי מבקרים מארחים, מסיבות קונספט, אירועי יין, קטיפי דובדבן ופירות יער, אירועים חקלאיים ועוד.
למידע נוסף על "פסטיבל ארץ הגולן" - תכף מתחילים!

בני יהודה חוגגים יובל

בני יהודה חוגגים יובל
כתב צחי בוחניק, מנהל הקהילה.
בערב יום העצמאות, חגג היישוב בני יהודה יובל להקמתו. הערב המושקע הובל על ידי מנהלת התרבות, מיטל גור, בהשתתפות עשרות תושבים, שעלו לבמה למופעי ריקודים, שירה ובידור והיה הצלחה גדולה.
למידע נוסף על בני יהודה חוגגים יובל

מילה חמה לעובד נפלא

מילה חמה לעובד נפלא
אלעד אשור, תושב קדמת צבי, נשוי ואב לחמישה ילדים. אלעד הוא אב הבית של "צנובר", איש חייכן ואדיב. שר ומנגן על גיטרה - מוכשר ממש! יש לו ידי זהב.
למידע נוסף על מילה חמה לעובד נפלא

זוכרים את סולניק

זוכרים את סולניק
מוזמנים לחשיפת שלט לזכרו של משה צבי סולניק, ביום חמישי, י"א אייר, 12.5.22, בשעה 17:00 ולערב עיון במדרשת הגולן, לרגל שנה לפטירתו.
למחרת, יום ו', בשעה 10:30, תתקיים עלייה לבית העלמין. לפרטים, ניתן לפנות למדרשת הגולן.
למידע נוסף על זוכרים את סולניק