29/04/2021

משולחן ראש המועצה,

נוף
השגרה חוזרת אט אט והשאיפה להחזיר את החיים למסלולם בכל התחומים חזקה מאוד. הגולן פורח ומושך אליו מבקרים רבים וחג השבועות, החג המסמל את טוב הארץ, תנובת האדמה והחיבור בין אדם לאמונה, יגיע בקרוב. חיבורים אילו פוגשים אותנו גם בעשייה היום יומית. לצד השמחה קשה להתעלם מאירועי הלילה הקשים במירון.
למידע נוסף על משולחן ראש המועצה,
אחלוק אתכם מעט מהנעשה במועצה בזמן האחרון:

פסטיבל ארץ הגולן

פסטיבל
החזרה לשגרה מבורכת ולרגעים נראה כאילו הקורונה לא הייתה פה. יחד עם זאת, עסקים רבים ובכללם עסקי התיירות, נפגעו מאוד מהתקופה החולפת. פסטיבל ארץ הגולן הוא חלום שמתגשם.
למידע נוסף על פסטיבל ארץ הגולן

מערכת החינוך הגולנית זוכה בפרסים יקרי ערך!

לוגוים של בית ספר שורשים ואולפנת הגולן קצרין
פרס "אחדות ישראל" לביה"ס שורשים

בינה פבזנר, מנהלת בי"ס שורשים וצוות ביה"ס נבחרו לקבלת פרס "אחדות ישראל" המוענק בבית הנשיא ביום שני הקרוב. שאפו גדול לבינה ולצוות "שורשים"! כבוד גדול גם לגולן! אין ספק כי הדבר מבטא מהות הגולן, האחדות והחיים המשותפים.
למידע נוסף

יום הזיכרון ויום העצמאות

טקס יום הזיכרון 2021
השינוי בהנחיות הקורונה אפשר לנו לקיים את הטקס בשמורת גמלא כפי שנעשה בשנים של טרום הקורונה.  אך מהקורונה צמחו גם דברים טובים ואחד מהם זה השימוש בטכנולוגיה.
למידע נוסף על יום הזיכרון ויום העצמאות

הצבת הטנק של כוח טייגר

טנק
"כוח טייגר" הוא כינויה של פלוגת טנקים מגדוד 82, חטיבה 7, בפיקודו של סרן מאיר זמיר שלחמה במלחמת יום הכיפורים. הפלוגה הייתה אחראית להשמדת כ-30-40 טנקים סוריים באחד מקרבותיה, ובכך סייעה לבלימת הטנקים של חטיבה 43 המשוריינת הסורית, שניסתה לפרוץ מדרום לקוניטרה באגפו הדרומי ביותר של חטיבה 7.
למידע נוסף על הצבת הטנק של כוח טייגר

מפגש מליאה

אולם המליאה
חזרנו לקיים את מפגשי המליאה פנים אל פנים לצד השידור בפייסבוק-אני מזמין אתכם להאזין וללמוד על עבודת המליאה.
למידע נוסף על מפגש מליאה

פיתוח והרחבות ביישובים

תמונה הרחבת מבוא חמה
גולניות-מבני מגורים זמנים למשפחות הבונות את ביתן ביישובי הגולן

במיצר סיימנו את מיקום ופיתוח, מתחם הגולניות. באודם ובאניעם אנו בשלבים סופיים של עבודה על הגולניות והמתחם, בהן הן מוצבות. בשבוע הבא נציב גולניות בקלע אלון.
למידע נוסף על פיתוח והרחבות ביישובים

אתם עוקבים אחרינו באינסטגרם?

לוגו אינסטגרם
אם לא זה, בדיוק הזמן ללחוץ עקוב! לחצו על הלינק https://www.instagram.com/golan.org.il/.
זה המקום להראות את יופיו של חבל הארץ המיוחד שלנו-של הגולן. מוזמנים להעביר לנו תמונות שנעלה פה ונפרגן לצלמ/ת! שילחו למייל digi-info@megolan.org.il,
מחכים לכם!

לסיכום

פרפר
כל הזמן יש עשייה, כל הזמן יש חדש. בכל רגע ובכל עת. אמשיך לעדכן אתכם ולספר את אשר מתרחש במועצה ומחוצה לה. מזכיר כי דלתי ודלת מנהלי האגפים המועצה פתוחה בפניכם. אנו כאן לשירותכם.
 
שלכם כתמיד,
חיים
 
צילום יהודה וינברג