24/06/2021

משולחן ראש המועצה,

לוגו פסטיבל ארץ הגולן
פסטיבל ארץ הגולן מגיע לסיומו הערב. כמעט חודשים רצופי אירועים גדולים וקטנים, אתרי לינה ואטרקציות הומי מבקרים, קטיפי הדובדבן ופירות היער גדושי מבקרים ובכלל, הגולן סואן ומשגשג. איזה כייף!
למידע נוסף על משולחן ראש המועצה,

מתאמנים בשגרה-מוכנים בחירום

תרגיל חרום במועצה
גם בשגרה אנו ממשיכים להתאמן. ביום א' השבוע, התכנסו מכלולי המועצה-צוותי עבודה לשעת חירום המחולקים על פי תחומי העיסוק, לאימון באמצעות צוותי פיקוד העורף. במהלך יום האימון, הופעלו 4 תרחישי חירום שונים והמכלולים נתבקשו, כל מכלול בתחומו, לתת מענה לכל תרחיש ולפעול יחד, בסנכרון.
למידע נוסף על מתאמנים בשגרה-מוכנים בחירום

הצללות

גן שעשוים
כמידי שנה מפרקת המועצה את מרבית הצללות בגנים, בתחילת חודש אוקטובר/נובמבר ומתקינה אתם חזרה, בתחילת חודש אפריל. המהלך נועד לשמור על ההצללות מהרוחות החזקות המנשבות, מהחורף הסוער ואתו השלג, היורד בצפון הגולן.
למידע נוסף על הצללות

מקום לצדך

ידיים
השבוע התקיים מפגש השקה למיזם חברתי חדש ומקסים בגולן: מקום לצידך. המיזם מעניק שירות של ליווי ותמיכה, לאנשים עם מחלות ממושכות לאורך ההתמודדות עם המחלה. המיזם הוקם לזכרו של ד"ר צידון.
למידע נוסף על מקום לצדך

נוגעים בשמים

טקס כנפיים לקורס טיס
היום (ה') התקיים טקס כנפיים לקורס טיס מספר 182 בנושא 40 שנה למבצע אופרה, בו הושמד הכור הגרעיני בעיראק.
למידע נוסף על נוגעים בשמים

חיסונים כנגד נגיף הקורונה

חיסון
השבוע הוחלט במשרד הבריאות על חיסון בני 12 ומעלה. הופעת הווריאנט ההודי, מסיבות הסיום הרבות, מפעלי הקיץ והקייטנות, החזרה לשגרה ברוכה ויחד אתה זרם המגיעים אל הגולן, מזכיר לכולנו את החשיבות בשמירה על הבריאות שלנו.
למידע נוסף על חיסונים כנגד נגיף הקורונה

בריכות שחיה

בריכה
הקיץ החם מזמין את כולנו לטבול בבריכות. נותרה כמות מנויים מוגבלת למכירה ואנו מזמינים אתכם ליהנות מהבריכות הקרירות!
לינק להרשמה ורכישה אונליין:
בריכת בני יהודה

מרכז תעסוקה גולן מגיע עד אליכם!

מרכז תעסוקה גולן מגיע עד אליכם!
עם סיום מענקי החל"ת והאבטלה אנחנו מנגישים את השירותים במתן מענה אישי ועל מנת לסייע לכם לחזור למעגל העבודה, בצורה מיטבית. כדי לאפשר גישה נוחה לכל התושבים, יגיע צוות מרכז תעסוקה גולן לכל אזור ליום מרוכז בו יתקיימו פגישות אישיות ברישום מראש:
למידע נוסף על מרכז תעסוקה גולן מגיע עד אליכם!

לסיכום

נוף כנרת
אנחנו עסוקים בשלל תהליכים ותוכניות, לעשייה למען הגולן. כבר עכשיו התחלנו לתכנן את תקציב 2022 ואף לחלום קדימה. התיירות בגולן בשיא וחודשי הקיץ-יולי אוגוסט, יביאו עמם גל עוד יותר גדול של מבקרים, לגולן. אני מאחל ומקווה כי נלמד ליהנות ולמיטב את העשייה וההצלחה הזו.
 
אמשיך לעדכן אתכם ולספר את אשר מתרחש במועצה ומחוצה לה. אנו כאן לשירותכם.
מזכיר כי דלתי ודלת מנהלי האגפים במועצה, פתוחה בפניכם.

שלכם כתמיד,
חיים

 

צילום אוהד עומסי