11/02/2021

עדכון שבועי
תושבים יקרים,

ב72 השעות האחרונות הכפלנו את כמות המאומתים ביישובי הגולן! "קפצנו" מ27 מאומתים ל54 מאומתים! מניתוח הנתונים עולה כי מתוך 54 מאומתים 26 נמצאים בטווח הגילאים 0-18 שנים כלומר כ-50% מכלל המאומתים.
למידע נוסף על תושבים יקרים,

מתחמי בדיקות

מתחמי בדיקות
 
ביום א' 14.02 וביום ג' 16.02 יתקיים מתחם בדיקות לזיהוי נגיף הקורונה במתחם האירועים צנובר בשעות 12:00-19:00. המתחם פועל שיתוף בין פיקוד העורף ולמועצה ולא נדרשת הפנייה או קביעת תור. אנא הגיעו ברכב עם תעודה מזהה ומסכה.

מהשבוע החולף

חיים רוקח
 
ההכרה האמריקאית בריבונות הישראלית בגולן
 
השבוע, נשאל והגיב שר החוץ האמריקני אנתוני בלינקן על הריבונות הישראלית בגולן.
למידע נוסף על מהשבוע החולף

צומת קצרין צפון

צומת קצרין
 
בשנה החולפת עסקנו רבות בנושא. נכתבו מכתבים, התקיימו שיחות ואף סיורי עבודה בצומת והצומת נכנסה לתוכנית הפעילות העתידית של משרד התחבורה.
למידע נוסף על צומת קצרין צפון

לסיכום

סתיו
 
הגולן ירוק, יפה ופורח. סיום הסגר ויופיו של הגולן מושך אליו מטיילים רבים. לא כולם מודעים לסכנות. השבוע מצאנו עצמנו בשני אירועים מסוכנים: האחד-ילדים שנכנסו לשטח שנחשד כממוקש-לשמחתנו לא היה כזה. ובאירוע השני, פתחו מטיילים גדר בקר ואף חתכו גדרות תיל. הדבר גרם ליציאת עדר פרות וסוסים לכביש, בשעת ערפל חזק וכמעט אפס ראות על הכביש. למזלנו, העדר נאסף ונמנע אסון שכן פגיעת רכב פרטי בפרה או סוס יכול להיגמר בפציעה קשה עד מוות. אם אתם פוגשים או מארחים מטיילים, אנא הסבירו להם כי אין לרדת מהשבילים וחצות שטחים מגודרים ובטח שלא לחתוך גדרות או להשאיר שערים פתוחים.

בנוסף, בשבוע הבא צפויה לנו ככל הנראה מערכת מזג אוויר סוערת. אנו נעדכן בהתאם.

יום המשפחה מגיע אלינו ומחבר אותי לאהבת המקום, המשפחה והקהילה. ברור ללי כל אחד ואחת מכם רוצה בבריאות משפחתו. בריאותם הפיזית והנפשית. החזרה לשגרה מהותית גם בהיבט זה. על מנת לחזור לשגרה נצטרך למגר את הקורונה ולכן אני שב וקורא לכם, לכו להתחסן. עטו מסכה, הימנעו מהתקהלויות מכל סיבה שהיא. בואו נחזור לשגרה על מנת שהילדים בכל הגילאים יוכלו לשוב למערכת החינוך, נצא להופעות, לקניות, לטיולים-בקיצור נחזור לחיים. מתחסנים וחוזרים לחיים!

 
סומך עליכם,
חיים