13/01/2022

עדכון שבועי משולחן ראש המועצה

עדכון שבועי משולחן ראש המועצה

אנו נמצאים בנקודת זמן המאפשרת את הזנקת הגולן קדימה. עבדנו כשלוש שנים על השגת תוכנית הממשלה לגולן. הכל התחיל בחזון להכפלת האוכלוסייה, משם בחנו את הדרך למימוש. חיפוש הדרך הביא אותנו לעבוד על מנועי הצמיחה-אותם אמצעים הנדרשים להגשמת החזון. ומשם, ומהלך 4 מערכות בחירות לממשלה, הצלחנו להחתים את ראשי המפלגות השונות על אמנת הגולן ורתמנו אותם לתהליך.

למידע נוסף על עדכון שבועי משולחן ראש המועצה

מסוף נוסעים חדש לבית חינוך מעיינות!

מסוף נוסעים חדש לבית חינוך מעיינות!

בתחילת שנת הלימודים נאלצנו לסגור את מסוף הסעת התלמידים בבית חינוך מעיינות בשל בעיות בטיחות. כתוצאה מהסגירה, יצאו הסעות התלמידים מתחנת היישוב. עקב כך נוצרו עומסים ועיכובים בהסעת התלמידים.

למידע נוסף על מסוף נוסעים חדש לבית חינוך מעיינות!

ימיה למרכז קהילתי ולמועצה אזורית גולן

ימיה למרכז קהילתי ולמועצה אזורית גולן

בישיבה שהתקיימה השבוע בנוכחותי ובנוכחות מנהל אגף הנדסה ותכנון במועצה אזורית גולן מולי שפיגל, ראש המועצה אזורית עמק הירדן עידן גרינבאום המשמש גם כיו"ר איגוד ערים כנרת וציוותו, רן אבן דנן

למידע נוסף על ימיה למרכז קהילתי ולמועצה אזורית גולן

סיור עם רשות העתיקות

סיור עם רשות העתיקות

ביום חמישי שעבר סיירנו עם מנכ"ל רשות העתיקות אלי אסקוזידו וצוותו. ביקרנו באתרים שונים בהם מתקיימת או אנו מעוניינים לקיים שיתוף פעולה, עם רשות העתיקות. ביקרנו בעין קשתות, ברוג'ום אל הירי, במצודת הירמוך ובמצודת חיספין. המטרה היא לשתף פעולה ולקדם את התחום תיירותית. בסיור השתתף צוות המועצה והצוות תיירות גולן.

למידע נוסף על סיור עם רשות העתיקות

קפה עם תושבי באלוני הבשן

קפה עם תושבי באלוני הבשן

כחלק מהסבב ביישובים הגעתי לאלוני הבשן למפגש עם תושבים. בתחילת הפגישה דיברנו על תוכנית הממשלה לגולן ומשמעותה ליישוב ולאזור. כחלק מההחלטה הוגדרו יעדי קליטה לכל יישוב, ויישוב שיעמוד בהם יקבל מבנה ציבור לפי צרכיו.

למידע נוסף על קפה עם תושבי באלוני הבשן

פעילות אגף יעוץ וטיפול בשבוע המודעות למניעת אלימות במשפחה

פעילות אגף יעוץ וטיפול בשבוע המודעות למניעת אלימות במשפחה

בתאריך 26.12 התקיימה בבית ספרנו הרצאתו של ירדן פרימן מפורום מיכל סלה בנושא – "משתפות לא שותקות". ההרצאה עסקה בנושאים רלוונטיים ומשמעותיים לתלמידנו, ירדן שיתף בסיפור האישי של מיכל ובכך חיבר את התלמידים לנושא.

למידע נוסף על פעילות אגף יעוץ וטיפול בשבוע המודעות למניעת אלימות במשפחה

התאמת תשתיות ביוב לתוכנית הכפלת תושבי הגולן

התאמת תשתיות ביוב לתוכנית הכפלת תושבי הגולן

תוכנית התאמת  ושדרוג מערכות ביוב ביישובי המועצה האזורית גולן  הוכנה ביוזמת המועצה האזורית גולן / קולחי גולן בע"מ  ואמורה להתבצע בשיתוף רשות המים - המנהלה לפיתוח תשתיות ביוב.

למידע נוסף על התאמת תשתיות ביוב לתוכנית הכפלת תושבי הגולן

מחזור

מחזור

אנו שמחים לבשר כי במהלך השנה הקרובה, יוכנסו ליישובים פחים כתומים. אנו פועלים בשיתוף תאגיד המחזור תמיר ונמצאים בתהליך שבסופו יוצבו פחים כתומים בכל יישובי

למידע נוסף על מחזור

תוכנית עבודה לחכ"ל לשנת 2022

תוכנית עבודה לחכ"ל לשנת 2022
השבוע הציג צוות החברה הכלכלית גולן את תוכנית העבודה בפני הדירקטוריון. היקף העבודה גדל הן בפרויקטי התשתיות והבינוי הצפויים, הן בהמשך עבודה והרחבת התחבורה, והן בפיתוח שירותים ותשתיות
למידע נוסף על תוכנית עבודה לחכ"ל לשנת 2022