21/07/2022 עדכון משולחן המועצה

משולחן ראש המועצה

משולחן ראש המועצה
הקיץ פה ואיתו גם החום הכבד. הבריכות בבני יהודה וחיספין מלאות רוחצים וגם חופי הכנרת. המועצה יחד עם איגוד ערים כינרת החלה להפעיל את מתחם "נקודה טובה", בחוף לבנון בכנרת במטרה למנוע התנהגויות מסוכנות של בני נוער המגיעים לנפוש בכנרת לבדם או עם חברים.
למידע נוסף על משולחן ראש המועצה

קצרין חוגגת 45

קצרין חוגגת 45
בסוף השבוע שעבר חגגה קצרין, בירת הגולן, 45 שנים להקמתה. כמועצה שכנה, עמה אנו נמצאים בקשרי עבודה, שכנות וחברות אנו מברכים את המועצה ותושביה להמשך שגשוג והצלחה. פריחתה של קצרין, גדילת והצלחתה, ישפיעו על כולנו.
למידע נוסף על קצרין חוגגת 45

מפגש הנהלת המועצה

מפגש הנהלת המועצה
השבוע התכנסה הנהלת המועצה. ההנהלה מורכבת ממספר חברי מליאה שנבחרו על ידי המליאה לשמש כהנהלה. הנהלת המועצה מתכנסת לצורך דיונים, עדכונים ואישור נושאים בטרם עלייתם למליאת
למידע נוסף על מפגש הנהלת המועצה

מחלקת תחבורה-שינויים וחידושים

מחלקת תחבורה-שינויים וחידושים
ביום ראשון נפגשו ראש המועצה, חיים רוקח ומנכ"ל המועצה גלעד הילמן, עם צוות מחלקת התחבורה של המועצה. בפגישה הודינו לנהגים על עבודתם הקשה, על האחריות הרבה שהם לוקחים על בעצמם בעבודה המורכבת הכרוכה בשעות רבות של נסיעה
למידע נוסף על מחלקת תחבורה-שינויים וחידושים

אשכול גליל מזרחי-מתן שירות ווטרינרי בגולן

אשכול גליל מזרחי-מתן שירות ווטרינרי בגולן
לאחרונה, שמענו כי תושבים רבים בגולן, קיבלו הודעת קנס על אי חיסון כנגד כלבת, מאשכול גליל מזרחי, ללא התרעה מוקדמת.  ברור לכולנו הצורך בחיסון כלבים ובשמירה על בריאותם ובריאותינו. בנוסף, החובה לחסן מעוגנת בחוק.  תושבי הגולן הם אנשים שומרי חוק והאכיפה הלא מותאמת פגעה דווקא בהם.
למידע נוסף על אשכול גליל מזרחי-מתן שירות ווטרינרי בגולן

כנרת-"נקודה טובה" ורחצה נפרדת

כנרת-"נקודה טובה" ורחצה נפרדת
במסגרת הישיבה האחרונה של איגוד ערים כנרת הוחלט כי בתקופת "בין הזמנים" יינתנו שירותי רחצה נפרדת בחוף כינר. זאת בנוסף למקטע 13 בחוף גולן שהוכשר לרחצה נפרדת ע"י איגוד ערים כנרת, מהלך שזכה לתשבחות רבות ומספק מענה בטוח לרחצה בכנרת לאוכלוסייה המבקשת אפשרות זאת.
למידע נוסף על כנרת-"נקודה טובה" ורחצה נפרדת

סיור עם מנכ"ל רשות העתיקות

סיור עם מנכ"ל רשות העתיקות
הגולן שלנו שופע מורשת וסיפורים היסטוריים. מכל פינה אפשר לראות את ההיסטוריה וחייבים לשמרה. כחלק מהרצון לשמר את ההיסטוריה לצד העשייה בהווה ובעתיד למען הגולן אנו פועלים יחד עם הגופים השונים לפיתוח הגולן. השבוע התקיים סיור בהובלת ראש המועצה ובו השתתפו צוות אגף תיירות, מנהל רשות העתיקות מר אלי אסקוזידו וצוותו.
למידע נוסף על סיור עם מנכ"ל רשות העתיקות

חברת Bestree בקיבוץ אל-רום

חברת Bestree בקיבוץ אל-רום
במרחב שלנו, גליל גולן, שיתופי הפעולה המחקריים הם רבי ערך. בשבוע שעבר נערך טקס חנוכת חברת Bestree בקיבוץ אל-רום בה שותפים מכון המחקר מיגל, הנתמך על ידי משרד החדשנות המדע והטכנולוגיה והמשקים אל-רום ובית זרע.
למידע נוסף על חברת Bestree בקיבוץ אל-רום

מחנה כדורסל עושים באהבה או לא עושים בכלל!

מחנה כדורסל עושים באהבה או לא עושים בכלל!
השבוע מגיע לסופו מחנה כדורסל לילדי כיתות ג'-ח' גדול, איכותי ומיוחד! לאחר מספר שנים בהן התקיימו פעילויות בתחום הספורט בקיץ, השנה, כחלק ממהלך כולל להשקעה בתחומי הספורט השונים ובהם הכדורסל, יצא לדרך מחנה קיץ מקצועי בתחום הכדורסל והשחקנים בילו, למדו ושיחקו יחד במשך שלושה שבועות.
למידע נוסף על מחנה כדורסל עושים באהבה או לא עושים בכלל!

שוקי גולן-פקח סביבתי שהוא איש שרותי

שוקי גולן-פקח סביבתי שהוא איש שרותי
שוקי הוא פקח סביבתי מורשה המטפל בנושאי איכות הסביבה ב16 יישובי יישובי צפון הגולן ומעלות הגולן. כמי שנמצא בתפקיד כשלוש שנים וחצי שוקי מכיר היטב את נותני השירותים, צורכי התושבים ואנשי הקשר.
למידע נוסף על שוקי גולן-פקח סביבתי שהוא איש שרותי

חדשות היחידה החקלאית גולן

חדשות היחידה החקלאית גולן
שני פרוייקטים בעדכון: 
1. פרויקט הידרופוני
בשנה האחרונה נבחנים בחוות המחקר החקלאי מספר גידולים שונים בעלי היתכנות עסקית מוכחת, המושתתים על ניצול היתרון היחסי המאפיין את חקלאות רמת הגולן. כחלק משורת פרויקטים אלו, בימים אלו החלה לפעול חלקת מודל הידרופונית לגידול עלים ירוקים.
למידע נוסף על חדשות היחידה החקלאית גולן