19/03/2021

נוף
ואוו איזה שבוע עבר עלינו!
 
ביקורים, סלילת כבישים ברמת טארפ, חנוכת מתחם הגולניות במיצר, התארגנות לפסח, חלוקת מזון ומה לא... כל כך הרבה עשייה וכל כך הרבה טוב!
למידע נוסף על ואוו איזה שבוע עבר עלינו!

אז מה היה לנו השבוע?

פגישה - חיים רוחק עם בני גנץ
 
מהי אמנת הגולן ומה מטרתה?
אמנת הגולן נכתבה במטרה לחבר את כל ראשי המפלגות, לפעול לקידום ופיתוח הגולן. החתומים על האמנה מקבלים על עצמם לפעול לפיתוח, קידום, ביסוס ההתיישבות בגולן תוך קידום חבל ארץ ייחודי זה אל יעד הכפלת האוכלוסייה.
למידע נוסף על אז מה היה לנו השבוע?

מיצר-מתחדשים לאחר כמעט 40 שנה

מיצר
ביום רביעי אחה"צ, בנוכחות שר ההתיישבות, צחי הנגבי, אנשי משרד החקלאות ברשות הסמנכ"לית רותי פרום ויו"ר החטיבה להתיישבות ישי ברלינג, התקיים טקס הנחת אבן פינה לשכונת ההרחבה החדשה במיצר ועשרת מבני הגולניות (מבנים יבילים למגורים) שישמשו כמחסניות קליטה ויאוכלסו בשבועות הקרובים.
למידע נוסף על מיצר-מתחדשים לאחר כמעט 40 שנה

ביקור השר צחי הנגבי

ביקור השר צחי הנגבי
צחי הנגבי, שר ההתיישבות, ביקר בגולן עם צוות משרדו. היום החל בישיבה מקצועית במתחם לב הגולן, צנובר, בסקירה על הנעשה בתחום ההתיישבות בגולן.
למידע נוסף על ביקור השר צחי הנגבי

ביקור השר רפאל פרץ בגולן

ביקור השר רפאל פרץ בגולן
השבוע ביקר השר רפי פרץ בגולן עם צוות משרדו. המשרד מורשת וירושלים , עליו אמון השר פרץ הינו שותף ארוך שנים של הגולן בתחום תיירות התוכן ובכלל.
למידע נוסף על ביקור השר רפאל פרץ בגולן

תמונות גולניות

חספין
בהמשך להצלחה המזהירה של התמונות ששלחתם לחוברת לתושב אנו מבקשים מכם לשלוח תמונות של היישוב שלכם, תמונות מסוגים שונים: אירועי קהילה, תמונות רחפן של כל היישוב/האזור, תמונות של הבית/השכונה מבחוץ ועוד. אנו נייצר מאגר תמונות לכל יישוב.
למידע נוסף על תמונות גולניות

מתחמי בדיקות

מתחמי בדיקות
ביום א' 21.03 ויום ד' 24.03 יתקיים מתחם בדיקות לזיהוי נגיף הקורונה במתחם האירועים צנובר בשעות 12:00-19:00. המתחם פועל שיתוף בין פיקוד העורף ולמועצה ולא נדרשת הפנייה או קביעת תור. אנא הגיעו ברכב עם תעודה מזהה ומסכה.
 

הוקרה לצוותי החירום היישובים

מתכון
השבוע פנינו לצוותים וביקשנו כי ישלחו לנו במייל מתכון לחג הפסח. מתכון כזה שהם, אנשי הצח"י אוהבים להכין. זה יכול להיות מתכון שמתאים גם לימות השנה אבל שיהיה כשר לפסח. אנו נכין מזה חוברת מתכונים אותה נפיץ בעותק דיגיטלי לכל התושבים. רוצים לשלוח מתכון ותמונה? שילחו למייל digi-info@megolan.org.il
 
צילום אפרת מוסקוביץ

הכנות לפסח

רכבים
המועצה באמצעות אגפיה וכך גם החכ"ל, בשותפות עם גופים נוספים כמו הרט"ג ונת"י, נערכים לחג. השנה יבלו הישראלים את החג בארץ באזורים שונים ונראה כי גם הפעם הגולן יהווה מוקד משיכה חזק. אנו נערכים לכמות המטיילים הגדולה המגיעה ומבקשים גם מכם בעלי העסקים והתושבים, להיערך.
למידע נוסף על הכנות לפסח
חג פסח שמח
ושוב אני קורא לכם, מי מכם שטרם התחסן-החיסון עובד! לכו להתחסן. בואו נחזור לשגרה, הילדים ימשיכו ללמוד, לצאת לטיולים ויוכלו להשתתף בפעילויות התנועה, נצא להופעות, לקניות, לבתי הקפה, הכלכלה הגולנית תחזור לעצמה-בקיצור נחזור לחיים.

מתחסנים וחוזרים לחיים!

סומך עליכם,
חיים