02/02/2023 עדכון משולחן המועצה

משולחנו של ראש המועצה

משולחנו של ראש המועצה
חיכינו חיכינו וסוף סוף הוא בא ובגדול. גנרל חורף מכה בכל עוצמתו ושפע המים והזרימות בגולן משמחים את כולנו. המערכת שביקרה אותנו השבוע יצאה להפוגה קצרה, אולם המודלים חוזים המשך לא פחות סוער.
 
למידע נוסף על משולחנו של ראש המועצה

הדואר בא היום?

הדואר בא היום?
ביום שני השבוע, קיימה ועדת הפנים של הכנסת דיון בנושא הפרטת שירותי הדואר. בעקבות ההפסדים הניכרים של חברת "דואר ישראל", הוחלט זה לא מכבר על שורה של צעדי התייעלות הכוללים סגירת יחידות דואר וכן על צמצום משמעותי של שירותי הדואר הנע.
למידע נוסף על הדואר בא היום?

עלינו על מוקש

עלינו על מוקש
ראש המועצה וצוותו ביקרו השבוע בכנסת ובין היתר נטלו חלק בדיוני ועדת החוץ והביטחון בנושא חידוש חוק הרלפ"מ (הרשות לפינוי מוקשים ונפלים), לאחר שבימים האחרונים, פג תוקפו של החוק הקודם, שחוקק בשנת 2011.
למידע נוסף על עלינו על מוקש

מבני ציבור בדרך

מבני ציבור בדרך
בשבוע האחרון, החלו דיונים על מימוש כספי החלטת הממשלה לגולן בתחום מבני ציבור. אנו צופים כי בשבועות הקרובים יתקבל אישור לתכניות מבני הציבור ליישובים בגולן העומדים בקריטריונים ובייעדי הקליטה שנקבעו. בשלב הבא, יתוקצבו גם יישובים שהגיעו ל50% מיעדי הקליטה.
למידע נוסף על מבני ציבור בדרך

כנס חקלאים ומחדשים

כנס חקלאים ומחדשים
בסוף השבוע שעבר התקיים כנס "חקלאים חדשים ומחדשים" במתחם צנובר. בכנס נטלו חלק למעלה מ-200 חקלאים מהגולן. הכנס הוא יוזמה של היחידה לחקלאות וחדשנות שהוקמה ומתוקצבת בידי המועצה ובשיתוף אגף הקהילה במועצה האזורית גולן.
למידע נוסף על כנס חקלאים ומחדשים

תפילת הגשם

תפילת הגשם
בשעה ששורות אלה נכתבות, גשמי ברכה שוטפים את מרחבי הגולן, אולם לא זה היה המצב ביום חמישי שעבר, כשרבים מחקלאי הגולן ותושבים התכנסו בבית הכנסת ברמת מגשימים, לתפילה על עצירת הגשמים הממושכת.
למידע נוסף על תפילת הגשם

פרידה מלי אלין שנבור

פרידה מלי אלין שנבור
בימים אלו, מסיימת לי אלין שנבור את תפקידה במועצה כמנהלת מחלקת הוותיקים באגף הקהילה. לפני כמעט תשע שנים, הקימה לי את מחלקת הוותיקים ובמהלך השנים, הצליחה יחד עם צוות המחלקה לרתום שותפים נוספים מאגף הייעוץ והטיפול, וכך פיתחו את תחום הוותיקים במועצה בצורה משמעותית.
למידע נוסף על פרידה מלי אלין שנבור

בגולן אוכלים בריא

בגולן אוכלים בריא
במסגרת רפורמת "אפשרי בריא", של משרד הבריאות, המבקשת לקדם צריכה של מוצרים בריאים וטבעיים על פני מוצרים מעובדים, משרד הבריאות מאפשר לעסקים בתחום המזון להשתמש ב"סימון הירוק". ההשתתפות פתוחה לכל העסקים בתחום המזון בכל רחבי הארץ. יחידת הבריאות של המועצה שותפה לרצון לרתום כמה שיותר בעלי עסקים בגולן לפרויקט, ולשמחתנו בחודש האחרון הצטרפו למיזם כמה עסקים מקומיים.
למידע נוסף על בגולן אוכלים בריא

מועצת בריאות אזורית

מועצת בריאות אזורית
בשבוע שעבר, התקיים במרכז הרפואי "זיו", בצפת, כנס שתכליתו הקמת צוות היגוי בתחום הבריאות, המורכב מנציגי רשויות בצפון. הקמת צוות ההיגוי היא יוזמה של מנהל המרכז הרפואי "זיו", פרופסור סלמאן זרקא, שרואה חשיבות בקידום השותפויות בתחום הבריאות בין הרשויות השונות בצפון והמרכז הרפואי "זיו". את המועצה האזורית גולן יצג בכנס מנהל יחידת הבריאות גולן, מאור זוהר.
למידע נוסף על מועצת בריאות אזורית

העדכון השבועי ממרכז קהילתי גולן

העדכון השבועי ממרכז קהילתי גולן
חורף, וגשם מטפטף על העורף...
איזה כיף שהגשמים הגיעו סוף סוף לכאן.
בין טיפה לטיפה, זה הזמן להתעטף במעיל, לקחת מטריה ולצאת לאחד מאירועי התרבות של השבוע הקרוב.
בחודש הקרוב נציין את פברואר יוצא מן הכלל של החברה למתנ"סים, ובין האירועים משולבים גם אירועים מיוחדים לחודש הזה, כי כולנו תושווים.
להמשך קריאה לחצו כאן >
https://bit.ly/news_020223