06/07/2023 עדכון משולחן המועצה

הנה הנה הם באים

הנה הנה הם באים

בשבוע שעבר, הגיעה לרמת טראמפ קבוצה נוספת של 18 משפחות נקלטים מרחבי הארץ, בכדי להגריל את המגרש עליו יעמוד ביתם העתידי. המשפחות הללו מצטרפות ל-49 משפחות שכבר סיימו את התהליך.

למידע נוסף על הנה הנה הם באים

מודה ועוזב ירוחם

מודה ועוזב ירוחם

לפני כחודש, ב-6 ביוני, מאות תושבים בגולן קיבלו למכשיר הסלולרי שלהם הזמנה להשתתף בסקר תחת הכותרת "מועצה אזורית גולן במדגם תושבים מיוחד". המועצה הבהירה מיד כי הסקר לא נעשה מטעם המועצה ולא על דעתה וכי השימוש בכותרת המטעה מנוגד לחוק.

למידע נוסף על מודה ועוזב ירוחם

תחבורה ציבורית והחופש הגדול

תחבורה ציבורית והחופש הגדול

החופש הגדול התחיל והשימוש בקווי התחבורה הציבורית בגולן התגבר בצורה משמעותית. במקביל, כבר עתה, ניתן לחוות עומסי תנועה כבדים מהרגיל, בפרט בקטעים שלאורך חופי הכנרת המזרחיים והדרומיים, דבר שלא פעם גורם לזמני נסיעה ארוכים משמעותית מימים רגילים. מגמה זו עתידה להתגבר ולהגיע לשיאה במהלך חודש אוגוסט.

(צילום: רינה נגילה)

למידע נוסף על תחבורה ציבורית והחופש הגדול

מפגש קהילת ההייטק הגולנית HeightsTech

מפגש קהילת ההייטק הגולנית HeightsTech

קהילת ההייטק חוגגת את היציאה לחופשת הקיץ באירוע מיט-אפ, עם סיפורים מרתקים על עולם הדאטה. המפגש יתקיים ביום שני הקרוב, ה-10.7, בשעה 19:00, במתחם הלאונצ' שב"האבזלת וואסט", בצפון הגולן.

למידע נוסף על מפגש קהילת ההייטק הגולנית HeightsTech

עם הגיל בא הנסיון

עם הגיל בא הנסיון

מחלקת הוותיקים, בשיתוף מרכז חוסן ואגף הייעוץ והטיפול, מקדמים השנה את נושא העסקת והכשרת רכזי הוותיקים ביישובים. מהלך זה מתאפשר בזכות תקציב ממשלתי שהמועצה קיבלה לטובת השתתפות בעלות השכר של רכזי הוותיקים, כמו גם הכשרה וליווי מקצועי.

למידע נוסף על עם הגיל בא הנסיון

וותיקי הגולן במסע לבלקן

וותיקי הגולן במסע לבלקן

 קבוצה של כשלושים מוותיקי הגולן שבה לאחרונה ממסע בבלקן. הקבוצה כללה מגוון הרכבים (זוגות, חברים, חברות, אחיות) ממגוון יישובים ובמגוון גילאים.
את המסע התחלנו בטיראנה, בירת אלבניה. המשכנו למצודה בעיירה קרוייה. כבר בשעות הראשונות, הבנו שמעבר לנופים עוצרי נשימה של נהרות ואגמים שופעי מים וצמחייה, יש לאלבניה, וגם לקרואטיה השכנה, סיפורים תרבותיים עשירים רווי מלחמות לאומיות, כיבושים, עצמאות, והחייאת שפה.

למידע נוסף על וותיקי הגולן במסע לבלקן

העדכון השבועי ממרכז קהילתי גולן

העדכון השבועי ממרכז קהילתי גולן

"הַכֹּל אֲנִי יָכוֹל בַּחֹפֶשׁ הַגָּדוֹל
לִצְמֹחַ וְלִגְדֹּל בַּחֹפֶשׁ הַגָּדוֹל..."
נעמי שמר

מרגישים אוירה של חופש? גם אנחנו.
ועם זאת אנחנו מלאים בתכנון ועשייה כל הזמן, מתכוננים לקראת שנת החוגים הבעל"ט, ולא שוכחים בינתיים לדאוג לפעילויות מהנות גם בקיץ.
רוצים להיות מעודכנים? מוזמנים לעקוב אחרינו גם בפייסבוק:
מרכז קהילתי - אשכול אביטל
מרכז קהילתי - אשכול מעלות הגולן
מרכז קהילתי - אשכול אל על
מרכז קהילתי - אשכול אופק

להמשך קריאה לחצו כאן