14/07/2022 עדכון משולחן המועצה

משולחן ראש המועצה

משולחן ראש המועצה
בימים האחרונים, אנו עוסקים בעיקר בהכנות לשנת הלימודים הבאה: תיקונים, שיפוצים, שיח עם מנהלי מוסדות החינוך וההורים. כמי שרואים בילדי הגולן את התוצרת הכי טובה שלנו, מקור גאווה ונכס מרכזי בעתידנו, אנו עושים הכול על מנת לאפשר להם לקבל את החינוך הטוב ביותר, הן בצד החינוכי-אישי והן בצד הפיזי. נעדכן כאן ובהמשך, על העשייה הזו.
למידע נוסף על משולחן ראש המועצה

מעבר לגפ"ן ושינויים בתל"ן

מעבר לגפ"ן ושינויים בתל"ן
שני שינויים משמעותיים עומדים לפתחה של מערכת החינוך, בשנת הלימודים קרובה. הראשון הוא ניהול בתי הספר באמצעות גפ"ן - גמישות פדגוגית ניהולית. שיטת ניהול זו מעבירה אל בית הספר את המשקל בשליטה על המשאבים – דהיינו, ניהול עצמאי.
למידע נוסף על מעבר לגפ"ן ושינויים בתל"ן

נוער משובח עושה שירות משמעותי

נוער משובח עושה שירות משמעותי
ראש המועצה, חיים רוקח, ליווה בסוף השבוע בגאווה ובהתרגשות ארבעה מבני הגולן (ומשפחותיהם) שסיימו קורס קצינים בבה"ד 1.
"הנוער הגולני האיכותי שלנו, מוביל בשיעורי הגיוס לשירות משמעותי וכך גם ביציאה לקצונה. לראות ארבעה קצינים חדשים מסיימים באותו זמן, יוצר אצלי, ואצל כולנו, גאווה גדולה והרבה התרגשות. גאוות יחידה". אמר רוקח.
למידע נוסף על נוער משובח עושה שירות משמעותי

ועדת המעקב על חוות הטורבינות "עמק הבכא"

ועדת המעקב על חוות הטורבינות "עמק הבכא"
אחת לרבעון, מתכנסת לפגישה ועדת המעקב על חוות הטורבינות "עמק הבכא". בוועדה שותפים הארגונים הירוקים, היזם, היחידה הסביבתית, אגף ההנדסה וסגן ראש המועצה. במפגש האחרון, הוצג המצב התפעולי של החווה, בהתאם לדרישות ועדת התיכנון.
למידע נוסף על ועדת המעקב על חוות הטורבינות "עמק הבכא"

מסכמים את פסטיבל "ארץ הגולן" השני

מסכמים את פסטיבל "ארץ הגולן" השני
לאחר כחודש וחצי של מופעים, קבלות שבת, אירועים בספריות, ביקבים וביישובים נחתם פסטיבל "ארץ הגולן" השני, עם מופע כפול של "זאפה" - עידן חביב ונתן גושן. היה ערב מקסים, עם בריזה טובה ואווירה מחשמלת. בקהל, נראו תושבי הגולן, תושבי האזור ומטיילים רבים.
למידע נוסף על מסכמים את פסטיבל "ארץ הגולן" השני

אליפות ישראל באופניים בגולן

אליפות ישראל באופניים בגולן
לפני כשבועיים, נערכה בגולן אליפות ישראל לאופניים. הגעת אירוע בסדר גודל לאומי לגולן אינה עניין של מה בכך. זהו פרי עבודה מאומצת של מספר גורמים במועצה, במרכז הקהילתי ובתיירות גולן. כאשר החלה ההתארגנות לקראת האירוע, לפני מספר חודשים, הובטח על ידי מספר גורמים כי יהיו חסימות נושמות בכבישים וכי ההפרעה לחיי התושבים והעסקים תהיה זניחה.
למידע נוסף על אליפות ישראל באופניים בגולן

מחנה קיץ לחניכי ד'-ח' ב"תנועה החדשה"

מחנה קיץ לחניכי ד'-ח' ב"תנועה החדשה"
בשבוע שעבר, יצאו כשש מאות חניכים ומדריכים, מיישובי הגולן, למחנה קיץ של "התנועה החדשה". אחרי שנת פעילות מוצלחת, יצאו כולם למחנה בהובלת צוות מדריכים, מד"בים ומחלקת הילדים והנוער, במרכז הקהילתי גולן.
למידע נוסף על מחנה קיץ לחניכי ד'-ח' ב"תנועה החדשה"

רשת "האבזלת" - מתחדשים ומתרחבים

רשת "האבזלת" - מתחדשים ומתרחבים
כבר למעלה משלוש שנים, פועלים בגולן שני מתחמי עבודה Hub - האבים. חברות הייטק וטכנולוגיה מתחומים שונים שוכרות משרדי קבע ונהנות מסביבת עבודה חדשנית ומפרה, המכילה את כל השירותים שלהם זקוק העסק, במקום אחד, במחיר סופר אטרקטיבי.
למידע נוסף על רשת "האבזלת" - מתחדשים ומתרחבים

ומה חדש במרכז קהילתי גולן?

ומה חדש במרכז קהילתי גולן?
תם ונשלם פסטיבל ארץ הגולן. תודה רבה לכל מי שלקח חלק, השתתף ונהנה. ניפגש שוב אי"ה בשנה הבאה! ובינתיים, לוח האירועים שלנו מתעדכן כל הזמן. מחפשים מה לעשות השבוע? כל הפרטים כאן.
קישור לניוזלטר  > https://bit.ly/news140722