15/06/2023 עדכון משולחן המועצה

אתכם לאורך כל הדרך

אתכם לאורך כל הדרך
זה לא סוד שתשתית הכבישים בגולן דורשת תיקונים באופן שוטף ובראייה הרחבה, חייבת גם לעבור שדרוג, לאור הגידול באוכלוסייה ונפח התנועה בהווה ובעתיד. בשנה שעברה, הצליחה המועצה לגייס את חברת "נתיבי ישראל" להשקיע 120 מיליון ש"ח לטובת התאמת הכבישים לצרכים המשתנים ולשיפור התשתיות.
למידע נוסף על אתכם לאורך כל הדרך

שיקום אתר תל סאקי ואנדרטת גדוד 181

שיקום אתר תל סאקי ואנדרטת גדוד 181
במסגרת עבודות השיקום של אנדרטאות מלחמת יום כיפור בגולן, אתר ההנצחה בתל סאקי עובר בימים אלו עבודות נרחבות הכוללות הקמה של מגרש חנייה מוסדר ושביל גישה לאנדרטת גדוד השריון 181.
למידע נוסף על שיקום אתר תל סאקי ואנדרטת גדוד 181

צוות צח"י אניעם

צוות צח"י אניעם
ביום שני האחרון, התכנסו עשרת הפעילים החדשים מאניעם שהתנדבו לשמש כצוות צח"י (צוות חירום יישובי) של היישוב. המפגש נועד ללמידה, היכרות הדדית ושל תחום החירום, חידוד חשיבות צח"י וחלוקת תפקידים.
למידע נוסף על צוות צח"י אניעם

קורס לחוסן והתמודדות בחירום

קורס לחוסן והתמודדות בחירום
מרכז חוסן גולן פתח השבוע קורס חדש בנושא "כלי חוסן והתמודדות בשעת חירום ומשבר". הקורס מקדם את רמת המוכנות והמסוגלות של המשתתפים להתמודד באופן מיטיב עם מצבי לחץ, משבר וחירום.
למידע נוסף על קורס לחוסן והתמודדות בחירום

אלופים מהחלל

אלופים מהחלל
נבחרת החלל, של תלמידי ביה"ס "מצפה גולן", זכתה השבוע במקום ראשון בתחרות הארצית "אולימפיאדת החלל על שם אילן רמון". התחרות נערכה זו השנה התשיעית, ביוזמה ומימון של סוכנות החלל הישראלית במשרד החדשנות, המדע והטכנולוגיה ובשיתוף משרד האנרגיה, משרד החינוך והמרכז הישראלי למצוינות בחינוך.
למידע נוסף על אלופים מהחלל

הנינג'ות שלנו

הנינג'ות שלנו
בתחילת החודש, התקיימה במרכז "צנובר" מסיבת סיום לא שגרתית של חוג "הנינג'ה הכי שווה". החוג המדובר הותאם לילדים עם צרכים מיוחדים, המשולבים במסגרות חינוך רגילות
למידע נוסף על הנינג'ות שלנו

אליפות הגולן ה-3 בשחמט

אליפות הגולן ה-3 בשחמט
השבוע, התקיימה בספריית "אופק" אליפות הגולן השלישית בשחמט. באליפות, נטלו חלק 24 שחקנים מהגולן, מתוכם עשרה הם תלמידים בגילאי יסודי, המפגינים רמת משחק מצוינת.
למידע נוסף על אליפות הגולן ה-3 בשחמט

צעירים וחולמים על בית?

צעירים וחולמים על בית?
אם גם אתם חולמים על בית בגולן, "מרכז הצעירים" והמרכז הקהילתי גולן מזמינים אתכם לקחת חלק בסדנה פרקטית של ארבעה מפגשים שבה תקבלו כלים בכדי לצאת לדרך.
הסדנה מועברת בידי חברת "עוגן לבית" בתשלום מסובסד, ומתקיימת תחת אחריות מרכז הצעירים גולן והמרכז הקהילתי. לפרטים נוספים והרשמה
לחצו כאן, או חייגו: 050-7700963

העדכון השבועי ממרכז קהילתי גולן

העדכון השבועי ממרכז קהילתי גולן
החגיגה הגדולה של הקיץ מתחילה היום!
ביום הגולן במתחם צנובר.
סדנאות יצירה | מתחם ספריות עשיר ומגוון | במה מוזיקלית של תושבי הגולן | מתחם מזון ומשקאות ולקינוח הופעה של בניה ברבי!
והכל בכניסה חופשית לתושבי הגולן, תבואו!
ובהמשך השבוע: מפגש נוסף של 'חולקים', והופעה לנשים 'מעוררות אהבה'.
להמשך קריאה לחצו כאן >
https://bit.ly/news150623