17/06/2021

משולחן ראש המועצה,

פסטיבל
השבוע החולף היה כל כך מרגש. בחמישי התקיים יום הגולן. אירוע שכולנו חיכינו לו. הרגשתי כמה התגעגעתם לזה לאחר השנה וחצי האחרונות. לאירוע זרמו לאורך הערב כ-10,000 איש במצטבר.
למידע נוסף על משולחן ראש המועצה,

פסטיבל ארץ הגולן

פרסום פסטיבל
כמה אירועים, כמה שמחה, מבקרים ופעילות עסקית מביא לנו הפסטיבל. יום הגולן היה יום מרכזי בפסטיבל שלנו. אתם התושבים בחרתם באיזה חלק להיות. כל אחד לפי העדפותיו.
למידע נוסף על פסטיבל ארץ הגולן

עדכוני אגף קהילה

פורום מנהלי קהילות
פורום מנהלי קהילות
פורומ מנהלי קהילות
 
פורום מנהלי קהילות

התקיים השבוע פורום מנהלי קהילות באל רום. מפגשי מנהלי הקהילות מתקיימים אחד לחודש לערך ובכל מפגש, יישוב אחר מארח את המגיעים. המפגש החל במתוק האדום! קטיף עצמי של דובדבנים באדיבות קיבוץ אל רום המארח.
למידע נוסף על עדכוני אגף קהילה

אגודה קהילתית רמת טראמפ

רמת טראמפ
בשעה טובה התקבל אישור ממשרד רשמת האגודות לאגודה הקהילתית של היישוב החדש רמת טראמפ. ביישוב מתגוררות כבר 4 משפחות, 12 משפחות כבר התקבלו ליישוב ועד לסוף הקיץ יאוכלסו כל המגורונים במחנה הזמני שבנתה החטיבה להתיישבות למטרת הקמת היישוב והקהילה.
למידע נוסף על אגודה קהילתית רמת טראמפ

קפה עם חיים

קפה
חזרנו אל סבב המפגשים ביישובים-כמה חיכיתי לרגע הזה שהמפגשים הללו, אתכם התושבים, יחזרו! אין כמו מפגש פנים אל פנים. כאשר נפגשים ומשוחחים דברים זזים. זה כייף גדול להיפגש ולשמוע מיד ראשונה מה מבקש וצריך השטח=התושב.
למידע נוסף על קפה עם חיים

מפגש מספר 2 של פורום מרכזי משקים

פורום מרכזי משקים
אחת לחודשיים, נפגש פורום מרכזי המשקים של כל היישובים, באחד היישובים, במטרה להציף נושאים הדורשים הכרות, שיתוף פעולה בין היישובים ושיח משותף. בכל מפגש, מרכז המשק המארח, מספר על תחומי העשייה ביישוב שלו.
למידע נוסף על מפגש מספר 2 של פורום מרכזי משקים

ישיבת הנהלת המועצה בנושא החינוך

ילדים ליד בית ספר
חברי הנהלת המועצה הם חברי מליאה שבחרו לקחת על עצמם עשייה נוספת הנוגעת לתחומי הליבה בעשיית המועצה. השבוע נפגש צוות הנהלת המועצה למפגש שני בנושא חינוך, עם צוות החינוך של המועצה, מנהל אגף חינוך ומנהלי בתי הספר.
למידע נוסף על ישיבת הנהלת המועצה בנושא החינוך

חידוש והסדרת תל פאחר

תל פאחר
אתר תל פאחר חודש ואובזר ע"י אגף הנצחה במשרד הביטחון ובסיוע קרן קיימת לישראל ומועצה אזורית גולן. המקום נבחר כאתר הנצחה של חטיבת גולני בגולן. קרב הגבורה שהתרחש במקום מהווה אתר משיכה לערכי הרעות הדבקות במשימה וערכים נוספים רבים לחיילים גולני ולכל עם ישראל. כעת המקום מכובד ומכבד וממתין למבקרים נקי, נגיש ונוח.

יום הולדת 77 לאביגדור קהלני

חגיגה
אביגדור קהלני גיבור ישראל, ששימש כמג"ד ולחם בגבורה בקרב עוז 77 במלחמת יום הכיפורים, בחר לחגוג את יום הולדתו השבעים ושבעה יחד עם חבריו לקרב והמשפחות השכולות. האירוע התקיים באתר עוז 77, שבעמק הבכא. האירוע המרגש בו עלו חבריו לקרב וסיפרו את סיפורי הגבורה מאותם ימים נוראים היה מרגש מאוד ולא מעט מהמשתתפים והמשפחות השכולות, הזילו דמעה בעת הטקס. אנו מאחלים לאביגדור, אוהב הגולן, יום הולדת שמח, המשך עשייה ובריאות איתנה.

טקס איחוד אוהלו ותל חי

אוהלו
טקס איחוד מכללת אוהלו ומכללת תל חי כשלב בהקמת אוניברסיטה בגליל התקיים ברוב עם, במכללת תל חי השבוע. אנו רואים באיחוד, שלב חשוב בהקמת האוניברסיטה הגלילית ושרת החינוך החדשה, הגברת יפעת שאשא ביטון, הצהירה מעל הבמה כי האוניברסיטה הגלילית, תוקם בתל חי. אנו משוכנעים כי האיחוד הינו ברכה לגולן ולסביבה וייסע בהפיכת קצרין לעיר הגולן ולפיתוח הגליל המזרחי כולו.

מרכז תעסוקה גולן מגיע עד אליכם!

ג'וב קלאב
עם סיום מענקי החל"ת והאבטלה אנחנו מנגישים את השירותים במתן מענה אישי ועל מנת לסייע לכם לחזור למעגל העבודה, בצורה מיטבית. כדי לאפשר גישה נוחה לכל התושבים, יגיע צוות מרכז תעסוקה גולן לכל אזור ליום מרוכז בו יתקיימו פגישות אישיות ברישום מראש:
למידע נוסף על מרכז תעסוקה גולן מגיע עד אליכם!

לסיכום

לונדר
אנחנו עסוקים בשלל תהליכים ותוכניות, לעשייה למען הגולן. כבר עכשיו התחלנו לתכנן את תקציב 2022 ואף לחלום קדימה. התיירות בגולן בשיא וחודשי הקיץ-יולי אוגוסט, יביאו עמם גל עוד יותר גדול של מבקרים, לגולן. אני מאחל ומקווה כי נלמד ליהנות ולמיטב את העשייה וההצלחה הזו.
אמשיך לעדכן אתכם ולספר את אשר מתרחש במועצה ומחוצה לה. אנו כאן לשירותכם.
מזכיר כי דלתי ודלת מנהלי האגפים במועצה, פתוחה בפניכם.

שלכם כתמיד,
חיים

 

צילום אוהד עומסי