עדכוני המועצה - 12.3.20

משולחן ראש המועצה

כִּי תִשָּׂא אֶת רֹאשׁ בְּנֵי יִשְׂרָאֵל לִפְקֻדֵיהֶם וְנָתְנוּ אִישׁ כֹּפֶר נַפְשׁוֹ לַה' בִּפְקֹד אֹתָם וְלֹא יִהְיֶה בָהֶם נֶגֶף בִּפְקֹד אֹתָם". השבוע, פרשת כי תשא, מתחילה עם מחצית השקל. שני דברים מופלאים ניתן ללמוד מפרשה זו, הראשון-חשיבות הנתינה גם עבור הנותן, שכתוב: "וְנָתְנוּ אִישׁ כֹּפֶר נַפְשׁוֹ לַה' בִּפְקֹד אֹתָם וְלֹא יִהְיֶה בָהֶם נֶגֶף בִּפְקֹד אֹתָם".
והשני-שמירה על שיויון, שכתוב: "הֶעָשִׁיר לֹא יַרְבֶּה וְהַדַּל לֹא יַמְעִיט מִמַּחֲצִית הַשָּׁקֶל"...

תושבים יקרים,
בגולן, אנחנו מכירים שני ערכים אלה מקרוב. בורכנו באנשים שידועים בתרומה ונתינה למען החברה, אם זה בוועדות היישובים, בצוותי הצח"י, ביוזמות חברתיות ופרטיות כאלו ואחרות.
להמשך קריאה לחץ כאן

משולחנו של מנכ"ל המועצה-אשכל שוקרון

מפגשים עם גורמי חוץ-
ביום ראשון נפגשתי עם מנכ"ל משרד התיירות, וצוות החכ"ל-מנהל תיירות עודד פורת, מנכל החכ"ל אמיר יגאל וסמנכ"ל פיתוח בחכ"ל ליאור רוכמן. יחד הצגנו את התכניות לגולן בתחום התיירות. סוכם על מפגש נוסף תוך חודשיים, על מנת לדייק את הבקשות ולמקד את הסיוע הנדרש, ממשרד התיירות לגולן.
ביום שני נכחתי בפגישה באשכול גליל מזרחי, עם נציגים מהרשויות נוספות ונציגי משרד הפנים. מטרת המגפש הייתה מתן משוב לתחומים עליהם מופקד האשכול בעבודה מול משרד הפנים. משרד הפנים החל בביצוע מיפוי הצרכים ברשויות החברות באשכול.לקריאה נוספת

משולחנו של סגן ראש המועצה-גל גפני

ביום ראשון היינו בפגישת עבודה אצל מנהלת המחוז במשרד החינוך, בנושא בתי הספר היסודיים שאנחנו מקימים לשנהל הבאה. יצאנו מהפגישה עם מספר משימות ברורות ואנחנו ממשיכים בקידום והקמת בתי הספר  כל הכח. השלב הבא לו אנו מצפים הוא קבלת סמלי המוסד ממשרד החינוך. זהו שלב קריטי בתהליך ההקמה.
לקריאה נוספת לחץ כאן