משפחת בן שמחון-חדנס

ביקשנו מגיא וורד לספר לנו על המעבר לגולן...וכך זה מתחיל :
"סיפור המעבר שלנו מתחיל בטיזינג... כל אחד אמר לשני "את/ה לא הייתי יכול לגור בצפון!" וכל אחד מאיתנו רצה להוכיח לשני שהוא "כן יכול לגור בצפון"! אז מתוך התוכחה הזו נולד החזון קרם עור וגידים והפך למקום הקסום הזה שלנו שנקרא וילה וי- מתחם נופש קולינרי."
אשתי תמיד אומרת שמאז שהיא מכירה אותי אני מדבר על המקום הקטן הזה האישי הזה שהוא רק שלי וכך יוצא שהמקום הזה בחד נס הוא אכן התגשמות חלומותיי ואם להתבסס על שיחותיי עם כל מכריי השפים איפשהו זה החלום של כולם אבל לא כולם מעיזים.

זו תעוזה כי את הגדול היה לי בירושלים. שם הייתי שף ובעלים של מסעדת "לה גוטה" - מסעדה גדולה שיכולה להכיל 120 סועדים בו זמנים עם צוות של כ 20 עובדים במשמרת , מטבחים, מחסנים, מערכת הזמנות, מערכת מחשבים ומה לא...
 

משפחת שמחוןשם גם התחלתי כיוון של טלוויזיה- צילמתי כמה וכמה תוכניות לערוץ האוכל שמשודרות עד היום והייתי דמות מוכרת בירושלים ובענף וחייתי את החיים הטובים.

אז למה בעצם לעזוב את כל זה? בשביל הרגע הזה שאתה עם האורח בכל התהליך של הארוחה... אתה לא רק בוהה בצלחת שחזרה ריקה ומלוקקת אלא ממש חי את האורח , מדבר , מספר ולרוב בסוף הערב יש לך חבר חדש.למה עוד?

כי מעבר לדלת המסעדה ישנה המשפחה שלי- האישה והילדים והם במרחק נגיעה ואני מצליח להיות גם בבית בתוך חיי השף המטורפים האלה שבחרתי לעצמי ויכול להגיד לילדים לילה טוב או לשמוע על חוויות היום שלהם מה שקודם יכולתי רק לחלום על זה ... ולמה עוד?? כי אני אדם שאוהב אנשים ואוהב לעשות לאנשים טוב.

זה הייעוד שלי בחיים – דרך האוכל, דרך השיחה, דרך האירוח בכל דרך אפשרית- אני מגיע אליהם וזה נותן בחזרה המון כוח ומאשר עבורי את הצעד "הנועז" הזה שעשיתי- לגור בצפון ... על כל המשתמע ועם כל החששות... אני יודע שעשיתי את המהלך הכי נכון בחיי ועכשיו אני מתחיל באמת לחיות את החיים הטובים...