27/04/2022 - עדכון משולחן המועצה

בצאת ישראל מהבית אל הגולן

בצאת ישראל מהבית אל הגולן
מה נשתנה הפסח הזה? לראשונה מזה שנתיים נהנינו מחג ללא מגבלות הקורונה, ממש חג חירות, היינו מסובין כולנו יחד. עם מזג האוויר הנעים, יצאנו לטייל ברחבי ישראל. מי ליד הבית בגולן ומי מחוצה לאזור.
למידע נוסף על בצאת ישראל מהבית אל הגולן

אתר הנצחה אינטרנטי "גלעד-לזכרם"-להכיר, ללמוד, לזכור

אתר הנצחה אינטרנטי "גלעד-לזכרם"-להכיר, ללמוד, לזכור
אתר ההנצחה, יד לבנים, של המועצה האזורית גולן והמועצה המקומית קצרין הנו אתר גמלא. אתר ההנצחה בגמלא משקיף על גמלא העתיקה וסיפור הגבורה היהודי מבטא יותר מכל את הגולן ונופליו.
למידע נוסף על אתר הנצחה אינטרנטי "גלעד-לזכרם"-להכיר, ללמוד, לזכור

מרוץ האנדרטאות

מרוץ האנדרטאות
מרוץ האנדרטאות יתקיים זו השנה התשיעית בגולן. מטרת מיזם מיוחד זה היא להנציח ולהוקיר את מורשת הנופלים. בכל שנה, המרוץ מתקיים באזור שונה בגולן ועובר לצד אנדרטאות הממוקמות באותו אזור.
 
למידע נוסף על מרוץ האנדרטאות

בית הספר "ברנקו וייס" ברמות

בית הספר "ברנקו וייס" ברמות
לאחרונה, סיימה המועצה האזורית הליך מכרז להפעלת בית הספר התיכון, ביישוב רמות. היציאה למכרז להפעלת בית הספר היא חובה חוקית אותה נדרשת לבצע כל רשות.
למידע נוסף על בית הספר "ברנקו וייס" ברמות

הרפורמה בחקלאות

הרפורמה בחקלאות
אנו ממשיכים לפעול ולהציג את עמדתנו לגופים השונים. גיבשנו צוות פעולה אזורי, הכולל נציגים מהמועצה, "מי גולן", היחידה החקלאית ונציגי מרכזי משקים.
 
למידע נוסף על הרפורמה בחקלאות

סיור לימודי אל קהילות עוטף עזה

סיור לימודי אל קהילות עוטף עזה

ביום שני האחרון, יצאו בעלי תפקידים ביישובים לסיור לימודי לעוטף עזה בנושא צמיחת יישובים והיכרות עם הכלי של בניית "בתי אגודה" לטובת מטרה זו. הגיעו נציגים מ-15 יישובים – מנהלי קהילות, מרכזי משק, מזכירי יישובים, יושבי ראש הנהלות, חברי ועדות צמחיה דמוגרפית ותכנון.

למידע נוסף על סיור לימודי אל קהילות עוטף עזה

אוניברסיטה בגליל

אוניברסיטה בגליל

השבוע, השתתפתי בוועידת אצבע הגליל ה-7, לזכרו של אלעד ארליך ז"ל, שהתקיימה במכללה האקדמית תל חי, בהשתתפות שרי ממשלת ישראל, חברי כנסת ואורחים רבים מכל הארץ.

למידע נוסף על אוניברסיטה בגליל

ישיבת דירקטוריון קולחי גולן

ישיבת דירקטוריון קולחי גולן

השבוע, התקיימה ישיבת הדירקטוריון של "קולחי גולן". בישיבה, אושרו הדו"חות הכספיים השנתיים. ראש המועצה וגזבר המועצה ציינו לשבח את ההתנהלות הכספית של "קולחי גולן", שמסיימת את החזר ההלוואות ששימשו להקמת מערכות הביוב בין יישובי הגולן והקמת מערכת מט"ש.

 
למידע נוסף על ישיבת דירקטוריון קולחי גולן

גאווה גולנית

גאווה גולנית

סגן אורי מזור, מהיישוב רמות – מצטיין חטיבה 7! אורי הוא תלמיד המחזור הראשון של ביה"ס "מצפה גולן" ובנה של סגנית המנהלת, סיגל מזור ובוגר ביה"ס התיכון "נופי גולן".

גאים בך, אורי!

גאווה גולנית נוספת

גאווה גולנית נוספת

נדב אורבך, תושב גשור ובן חיספין, הוא מצטיין אלוף פיקוד צפון במערך המילואים. נדב משרת במסירות נאמנה בגדוד שריון 9212, בחטיבה 205.

גאים בך, נדב!

פסטיבל ארץ הגולן-תכף מתחילים!

פסטיבל ארץ הגולן-תכף מתחילים!

פסטיבל "ארץ הגולן" השני יוצא לדרך ויתקיים בחודשים מאי ויוני. הפסטיבל יכלול אירועי תרבות, בתים פתוחים, טיולים מודרכים, סדנאות, מרכזי מבקרים מארחים, מסיבות קונספט, אירועי יין, קטיף דובדבן ופירות יער, אירועים חקלאיים ועוד.

למידע נוסף על פסטיבל ארץ הגולן-תכף מתחילים!

מילות פרידה-מיכל נאור יוצאת לפנסיה

מילות פרידה-מיכל נאור יוצאת לפנסיה
מיכל מסיימת את תפקידה כמנהלת יחידת הבריאות, לאחר שנים רבות במועצה. מיכל התגוררת ביישוב בני יהודה, נשואה, אימא לשלושה וסבתא לנכדים. מיכל החלה את עבודתה באגף הייעוץ והטיפול, כפיזיותרפיסטית התפתחותית ועם הזמן, לקחה על עצמה את ניהול יחידת הבריאות הרשותית.
 
למידע נוסף על מילות פרידה-מיכל נאור יוצאת לפנסיה

פרויקט חלוקת מזון למשפחות בגולן לע"נ משה ואילון הורביץ ז"ל

פרויקט חלוקת מזון למשפחות בגולן לע"נ משה ואילון הורביץ ז"ל

סמ"ר אילון יעקב הורביץ ז"ל נפל בפעילות מבצעית בליל חורף סוער, בי' בשבט תשס"ד, 2.2.2004, בתאונת אימונים, במהלך תרגיל משולב של השריון, בצפון הגולן. אביו, משה הורביץ ז"ל, החליט לחזק ולהעצים את פעילות החסד שעשה ממילא: "אחרי שאילון נהרג, החלטנו שנתחיל במעשים של נתינה באופן מסודר. התחלנו לקנות מצרכי מזון לראש השנה ולחלק למשפחות שזקוקות".

למידע נוסף על פרויקט חלוקת מזון למשפחות בגולן לע"נ משה ואילון הורביץ ז"ל

חברים שהלכו מאתנו

חברים שהלכו מאתנו
עמי יהושע סלומון, תושב בני יהודה, בן 58, שנפטר השבוע, היה אדם אהוב ובעל לב זהב. עמי, ששירת כחובש מוטס והציל חיים רבים עוד בחייו, לא פסק מלהציל חיים גם במותו.
למידע נוסף על חברים שהלכו מאתנו

השבוע הקרוב במרכז קהילתי גולן

השבוע הקרוב במרכז קהילתי גולן
עוד לא ענית על הסקר?
מרכז קהילתי גולן רוצה לשמוע אותך, כן אותך.
למידע נוסף על השבוע במרכז הקהילתי ולמילוי הסקר לחצו כאן.