10/12/2020

חג שמח
תושבים יקרים,
 
הערב נדליק נר ראשון בחנוכייה ונתקבץ סביב אורו, בהרכבים שונים. חג החנוכה הוא חג האור והניסים ורק מתבקש כי נחוג אותו עם משפחתנו וחברינו בשלווה ובבריאות.
למידע נוסף על תושבים יקרים,

תקציבים

תקציב
זה לא סוד שהממשלה מתקשה להעביר את התקציב. המצב הזה מתמשך כבר תקופה ומהווה גורם המקשה על הרשויות לפעול. לשמחתנו, אנו מסיימים את 2020 בצורה מאוזנת ונמצאים בשלבי סיום תוכנית העבודה והתקציב לשנת 2021. במסגרת יציאתה של החוברת הדיגיטלית לתושב לשנת 2021 נפרסם תקציר התקציבים.

פעילויות בזום

זום
אתמול התקיימו שני מפגשים שונים וחשובים באמצעות הזום. בתקופה בה לא ניתן להיפגש פנים אל פנים ולא ניתן לקיים הרצאות פרונטליות, לא מוותרים האגפים על פעילויות לציבור.
למידע נוסף על פעילויות בזום

ייצוג לגולן בכנסת ישראל

נוף
השבוע נתבשרנו כי זכינו לנציג בכנסת ישראל, ח"כ חדש, ניסים ואטורי מאלוני הבשן. ניסים ישמש ח"כ מטעם הליכוד בכנסת. אנו מאחלים לניסים הצלחה רבה בדרכו החדשה ושמחים לראות נציג של הגולן, במשכן.

שטחי אש ומיקוש בגולן

טנק
לאחרונה קיימנו מספר פגישות בנושא עם מיכאל ביטון-שר במשרד הביטחון לעניינים אזרחיים, צביקה האוזר-יו"ר וועדת חוץ ובטחון, אבי רואה-יועץ התיישבות במשרד הביטחון, ראש אג"ת ונציג רלפ"מ.
למידע נוסף על שטחי אש ומיקוש בגולן

לסיכום

פרחים
החג בפתח וההנחיות עדין לא ידועות. ברור לכולנו כי רצוי ועדיף לחגוג בקרב המשפחה הגרעינית בלבד. אם תחגגו בהרכב אחר עטו מסכה, שימרו על מרחק ושימרו על היגיינה. זה חשוב ממ"ש!

אני סומך עליכם. אני יודע שיחד נצליח לשמור על הגולן ירוק ועל החג הזה שמח ובריא!


שלכם כתמיד,
חיים רוקח,
ראש המועצה