15/09/2022 עדכון משולחן המועצה

משולחן ראש המועצה

צילום: עדי פרץ
השבועות החולפים עומדים בסימן התחדשות. תהליכים משמעותיים שמתרחשים; חלקם בשלבי הנעה וחלקם כבר יוצאים לפועל. ברור לכולנו כי צמיחת הגולן מצריכה תהליכי עומק הקשורים למיטוב תשתיות, הרחבת שירותי בריאות, חינוך וקהילה. אנו שקועים בעשייה בתחומים אלו.
במועצה נמצאים בעיצומו של תהליך חיזוי דמוגרפי בשיתוף צוותי העבודה מהיישובים. יחד אנו מחדדים את צרכי הוותיקים בתחומים השונים.
למידע נוסף על משולחן ראש המועצה

יובל למלחמת יום הכיפורים

פורום תכנון שנת היובל למלחמה
בשנה הקרובה, נציין יובל למלחמת יום הכיפורים. המלחמה השפיעה רבות על הגולן והשאירה בו חותם משמעותי. בגולן, אנדרטאות רבות להנצחת חללי הקרבות. השבוע, כמדי שנה, החל מסע "בעקבות לוחמים"
למידע נוסף על יובל למלחמת יום הכיפורים

שירותים לוותיקים - מחדדים צרכים

שירותים לוותיקים - מחדדים צרכים
בשבוע שעבר, התכנס צוות ההיגוי של התהליך האסטרטגי לפיתוח מודל השירותים לוותיקים בגולן לאיסוף תובנות ראשונות מקבוצות המיקוד והסקר שנערך. שמענו סקירה של יחידת הבריאות וקיימנו דיון על אופן בניית מודל השירותים, בהובלת חבר הצוות אריאל שגיא, מכפר חרוב. מאור זוהר, המנהל החדש של יחידת הבריאות במועצה, הציג את עצמו וכיצד הוא רואה את תפקידו.
למידע נוסף על שירותים לוותיקים - מחדדים צרכים

חיזוי דמוגרפי ליישובי הגולן

חיזוי דמוגרפי ליישובי הגולן

כחלק מתהליכי הצמיחה המועצה מבקשת להערך בהתאם עם שירותים מתאימים בחינוך, תרבות, מבני ציבור ועוד. היישובים לוקחים חלק בקבלת ההחלטות ובהערכות הארגונית לצמיחה והתכנון קדימה. לשם כך, המועצה החלה בתהליך של חיזוי דמוגרפי ליישובי הגולן, בליוויו של רון שני, ראש מועצת משגב לשעבר. רון כבר החל לעבוד עם הנתונים הקיימים לטובת בניית מערכת החיזוי.
למידע נוסף על חיזוי דמוגרפי ליישובי הגולן

"בוחרים כיוון" - שירות לתושבים השוקלים שינוי תעסוקתי

"בוחרים כיוון" - שירות לתושבים השוקלים שינוי תעסוקתי

משבר הקורונה הביא אנשים רבים, מהכרח או מבחירה, לשינוי תעסוקתי. מדובר בשינוי שלא תמיד הוא קל. מרכז תעסוקה גולן מציע לתושבים סדנה של 10 מפגשים תהליכיים בנושא מיקוד תעסוקתי ואישי. הסדנה מעניקה כלים פרקטיים ליציאה לדרך חדשה. החל מהמחזור הקרוב, הוכנסה לסדנה הכשרה חדשה המאפשרת לכל משתתפ/ת לבחון את מוכנותם האישית לעולם העבודה החדש. הסדנה מסובסדת באופן משמעותי עבור תושבי המועצה. המחזור הקרוב (העשירי במספר) ייפתח ב-7.11 ומומלץ להירשם כבר עתה מאחר שמספר המשתתפים בכל מחזור מוגבל ל-12.
לפרטים ורישום: 04-6851004 / 050-7887012

קהילת העסקים והיזמים של הגולן יוצאת לדרך

קהילת העסקים והיזמים של הגולן יוצאת לדרך

מפגש התנעה ראשון של הצוות המוביל את הקמת קהילת העסקים והיזמים של הגולן יתקיים בשבוע הקרוב, ב-21.9. הצוות מורכב מבעלי עסקים ויזמים, שהתנדבו מתוך אכפתיות ורצון לייצר קהילה פועמת ותוססת שתהווה בית לכל בעלי העסקים והיזמים בגולן. הקהילה תפעל לחיזוק בעלי העסקים והיזמים, בשיתוף פעולה עם המועצה והנהלות היישובים.
למידע נוסף על קהילת העסקים והיזמים של הגולן יוצאת לדרך

פארק תעשייה גולן, בני יהודה

פארק תעשייה גולן, בני יהודה
בימים אלו, פורסמה חוברת המכרז לרכישת זכויות חכירה בשישה מגרשים לתעשייה באזור התעשייה בבני יהודה. המכרז מתנהל ישירות מול רשות מקרקעי ישראל וכל פנייה תהיה באמצעותם בלבד.
לעיון במסמכי המכרז, יש להיכנס לאתר האינטרנט של רשות מקרקעי ישראל, מכרזי מקרקעין - מכרז 267/2022. במידת הצורך, ניתן לפנות לעופר הבר, מנהל תחום יזמות, עסקים ותעשייה, בחברה הכלכלית גולן, בטלפון 04-6851008.

מפקד פיקוד צפון אמיר ברעם מסיים את תפקידו

מפקד פיקוד צפון אמיר ברעם מסיים את תפקידו
בשבוע שעבר, סיים האלוף אמיר ברעם את תפקידו כאלוף פיקוד הצפון. האלוף ברעם נפגש עם ראשי הרשויות במרחב הצפוני במהלך שנות תפקידו לעדכונים, שיח והתייעצויות. כולנו מאחלים לאלוף ברעם הצלחה בהמשך דרכו ומודים לו על העשייה הברוכה למען הצפון.

שותפים להצלחה - נפגשים לברכה

שותפים להצלחה - נפגשים לברכה
השבוע נפגשו השותפים להקמת פסטיבל "ארץ הגולן" במתחם "צנובר - לב הגולן", בכדי לסכם ולברך על הצלחת הפסטיבל והעבודה המשותפת שהביאה לה. סביב השולחן ישבו נציגות כוחות הביטחון וההצלה, נציגי המועצה והמרכז הקהילתי גולן, נציגי היזמים ועוד. יחד הרמנו כוסית ברכנו על שהיה והתחלנו לרקום חלומות על הפסטיבל הבא, שיחול בשנת 2023. תודה לכל השותפים ושנמשיך לייצור יחד תרבות איכותית בגולן.

מרכז צעירים גולן - מרכז צעירים מצטיין!

מרכז צעירים גולן - מרכז צעירים מצטיין!
"מרכז צעירים" גולן נבחר כמרכז מצטיין והשבוע הוענק לו פרס בטקס רשמי בוועידת הגליל ה-10. "מרכז הצעירים" קיבל את הפרס  על הובלת שינוי בתהליכים דמוגרפיים, חינוכיים, חברתיים וכלכליים. המרכז נבחר  בידי ועדה רחבה, בהובלת המשרד לפיתוח הפריפריה הנגב והגליל. כולנו גאים בצוות המרכז והעומדת בראשו, טל צרפתי, האחת והיחידה. כל הכבוד!

עדכון שבועי מהמרכז הקהילתי גולן

עדכון שבועי מהמרכז הקהילתי גולן
חודש עמוס לפנינו, מלא בחגים ודברים טובים. החוגים התחילו בשעה טובה (עדיין אפשר להצטרף). לטובת המעוניינים בחוגי מוסיקה העלינו פרטים של מורים למוסיקה המלמדים כאן בגולן.
לוח האירועים והסדנאות מתמלא כל הזמן, ואתם מוזמנים לבחור את הפעילות הקרובה לליבכם.
להמשך קריאה לחצו כאן 
למידע נוסף על עדכון שבועי מהמרכז הקהילתי גולן