10/09/2020

תושבים יקרים,

פריחה
החגים כבר בפתח, שנת הלימודים החלה והחצבים פורחים.
אכן הסתיו מגיע.
בחודשים האחרונים אנו מקבלים פניות רבות, לקליטה בגולן. שיא שלא היה כמותו מעולם. משפחות וזוגות המבקשים להיקלט ולקבוע את ביתם כאן ביישובי הגולן. אני מאמין כי בהירתמות ושיתוף פעולה של כולנו, נצליח לקלוט את התושבים החדשים ולפתח יחד, את הגולן.

קצת על קורונה

תוכנית רמזור
תוכנית הרמזור של הפרויקטור, רוני גמזו, צבעה את מרבית יישובי הגולן, בצבעי ירוק. יחד עם זאת, מספיק חולה אחד או שנים על מנת להפוך יישוב לצהוב או כתום ובין 3-5 חולים על מנת לצבוע יישוב באדום לוהט.

 
לקריאה נוספת

בריאות

עדכון חולים
כחלק מתוכנית ה"רמזור" ו"מגן לישראל", הוחלט בממשלה להעביר לרשויות את המעקב וניהול התחקור האפידמיולוגי.
לקריאה נוספת

חינוך

פתיחת בית ספר חדש
שנת הלימודים החלה כסדרה בכל בתי הספר. כן, יש תקלות קטנות וצרכים שעדיין לא טופלו, ואנחנו פועלים להשלים את הפערים על מנת לעמוד באתגר החינוך, בעידן הקורונה.
לקריאה נוספת

הנדסה

פגישה
אחד הנושאים בהם אנו עוסקים לא מעט, הוא מצב הכבישים והצמתים בגולן. כחלק מהקשר העבודה הרציף, הגיע המהנדס הראשי של נת"י-נתיבי ישראל, מר קובי בר טוב, לשטח המועצה לסיור ביום רביעי.
לקריאה נוספת

לסיכום:

כיתה
הערבות ההדדית, היא אבן יסוד לקהילתיות, לרוח הגולנית. מסכה מגינה על כל אחד ואחת מאתנו, עלינו ועל סביבתנו-המשפחה, החברים, השכנים, הקהילה והגולן כולו.

אם יחד נקפיד ממ"ש על מסכה, מרחק ושמירה על היגיינה, נשמור על הבריאות, על העסקים, התיירות, התרבות, החינוך והפנאי. זו הדרך היחידה!
יחד נצליח! כוחנו באחדותנו!

סומך עליכם!
שלכם,
חיים רוקח