22/06/2023 עדכון משולחן המועצה

תגידו לי מי לא היה?

תגידו לי מי לא היה?

אומרים שפעם שלישית היא חזקה ואם לשפוט לפי מה שהיה פה ביום חמישי שעבר, כשחגגנו את יום הגולן (בפעם השלישית), אז האמרה הזו חד-משמעית.

 

למידע נוסף על תגידו לי מי לא היה?

היא משלנו!

היא משלנו!

הילה נוקד, רכזת חינוך מיוחד ומורת שילוב בביה"ס "גולן", שבחיספין, קיבלה מידיו של נשיא המדינה, יצחק הרצוג, את אות ההוקרה של משרד החינוך וקרן "אתנה" לצוותי החינוך המיוחד.

למידע נוסף על היא משלנו!

אפשר גם אחרת

אפשר גם אחרת

תכנית "מקוֹמי", תכנית המנהיגות של משרד הנגב, הגליל והחוסן הלאומי, הוקמה במטרה לחזק מנהיגות מקומית צעירה בפריפריה הגיאוגרפית והחברתית. התכנית פועלת במועצה האזורית גולן באמצעות חברת "דרומה צפונה - תיקון עולם", מיסודה של הסוכנות היהודית, כשלאחרונה, התקיים מפגש בין הילדים העולים לכיתה א' מקיבוץ אורטל וילדי אלוני הבשן.

למידע נוסף על אפשר גם אחרת

מגלים את הגולן לעולם

מגלים את הגולן לעולם

במסגרת המאמצים להגדיל את נפח הלינות בגולן של התיירות הנכנסת לישראל, החלו באגף התיירות לעבוד עם עומר אשל, לשעבר קונסול תיירות של ישראל, תושב הגולן בהווה ומומחה לתיירות נוצרית בישראל.

למידע נוסף על מגלים את הגולן לעולם

אומרים לא להשחתה!

אומרים לא להשחתה!

לצערנו, אני עדים לאחרונה לוונדליזם חסר תקדים באתרי תיירות שונים בגולן. מדובר, בין השאר, בשלטים שמושחתים, ניתוץ של שולחנות פיקניק ונזקים לתשתיות תיירותיות. אגף התיירות משקיע משאבים ומאמצים רבים בתחזוקה ובתיקון הנזקים הרבים, לרווחת המטיילים בגולן.  בתמונה: וונדליזם באתר מצפה אמוץ.

הופה, הופה היי

הופה, הופה היי

ביום שישי הבא, 30.6.2023, יתקיים פסטיבלב"ש ה-2, באלוני הבשן. הפסטיבלב"ש הוא יריד למשפחות שנולד בשנה שעברה, ביוזמת צעירים מאלוני הבשן, בשיתוף פעולה עם המרכז הקהילתי אשכול "אל על", מחלקת "עיינות" ומרכז הצעירים גולן.

למידע נוסף על הופה, הופה היי

קהילה בשעת חירום

קהילה בשעת חירום

השבוע, הסתיים קורס הכשרה ייחודי ליו"ר צוותי החירום היישוביים (צח"י), בתחום ניהול קהילה בזמן חירום. בקורס, השתתפו 30 יו"רי צח"י, 11 מתוכם מיישובי הגולן. הקורס עסק במאפיינים של מצבי חירום ואסון, נוהלי תגובה, ביצוע הערכות מצב, התמודדות עם מצבי לחץ, זיהוי משאבים ועוד. יחודו של הקורס הוא בשיתוף יו"רי צח"י ממועצות שכנות, מה שמגביר את הלמידה ההדדית ושיתוף הפעולה ברמה האזורית. תודה למרכז חוסן גליל מזרחי, על קורס אזורי מקצועי ומלמד. מרכז חוסן גולן ממשיך בעשייה בתחום מוכנות לחירום ובניית חוסן אישי ואזורי.

שיפוץ אנדרטאות "כוח טייגר" ו"הארז והתאנה"

שיפוץ אנדרטאות "כוח טייגר" ו"הארז והתאנה"

עקב עבודות תשתית ובינוי, הנערכות במסגרת פרויקט שיקום אנדרטאות מלחמת יוה"כ בגולן, לא תתאפשר הגישה לאנדרטת "כוח טייגר" ואנדרטת "הארז והתאנה", בין התאריכים 19.6-3.7. שתי האנדרטאות ממוקמות לצד כביש 98, כשני ק"מ צפונית לאלוני הבשן. שני האתרים גודרו והגישה אליהם נחסמה למען שמירת ביטחון העוברים בדרך. אנא, הימנעו מכניסה או עקיפת הגדרות, עד לפרסום הודעה נוספת על פתיחה מחודשת של שני האתרים.

 

 

 

העדכון השבועי ממרכז קהילתי גולן

העדכון השבועי ממרכז קהילתי גולן

תתעוררו, החופש הגדול כבר התחיל (לפחות בתיכונים).
את סוף השבוע נפתח במופע מיוחד לנשים 'מעוררות אהבה' הכולל גם מסיבה נשית ייחודית.

ביום ראשוןמופע הסיום של חוגי המחול וההיפ-הופ של אשכול אל על. ובשישי נקנח בהפנינג גולני 'פסטיבלב"ש' באלוני הבשן לכל המשפחה.

להמשך קריאה לחצו כאן > https://bit.ly/News_220623