23/02/2023 עדכון משולחן המועצה

משולחנו של ראש המועצה

משולחנו של ראש המועצה
בימים האחרונים, שמענו כולנו על ההחלטה להשבית את הרשויות המקומיות בישראל. עד לרגע הירידה לדפוס, ההחלטה עומדת בעינה. אנו תקווה כי יתנהל משא ומתן והשביתה תבוטל. כך או כך, חשוב להבין מדוע בכלל הוחלט על ההשבתה. ההחלטה על שביתה אינה מתקבלת בקלות ראש. הנושאים שבגללם הוחלט על השביתה הם חשובים ורבי-משקל בפעילות ובחיים של כולנו. הם חייבים לקבל ייצוג בתקציב, אותו מנסה להעביר הממשלה.
למידע נוסף על משולחנו של ראש המועצה

איך יישוב נולד?

איך יישוב נולד?
במסגרת פורום רחב, של כל מנהלי האגפים והמחלקות המועצה, הוצגו ביום רביעי שעבר התוכניות שגובשו עד כה בנוגע לשני היישובים החדשים שעתידים לקום בגולן. מטרת המפגש הייתה לקבל מהמנהלים רשמים, דיוקים והצעות, הן מצד תפקידם המקצועי ולא פחות מכך כתושבי הגולן.
למידע נוסף על איך יישוב נולד?

הטנק שב אל התל

הטנק שב אל התל
ביום חמישי שעבר, במהלך שעות הבוקר, הועלה על מוביל אחד מהטנקים הישנים המוצבים באתר ההנצחה בתל סאקי, ולאחר מכן המוביל יצא לכיוון ירושלים כאקט מחאתי של כמה מהלוחמים שלחמו בתל סאקי. יש לציין כי הדבר נעשה ללא רשות וללא הסכמה.
למידע נוסף על הטנק שב אל התל

נקלטים ושותלים

נקלטים ושותלים
ביום חמישי שעבר, התקיים אירוע נטיעות ט"ו בשבט למשפחות של נקלטים חדשים בגולן. האירוע התקיים במרכז "צנובר", בשיתוף פעולה בין מרכז חוסן, המרכז הקהילתי ומחלקת הקליטה של המועצה.
למידע נוסף על נקלטים ושותלים

אומרים תודה לרופאי הגולן

אומרים תודה לרופאי הגולן
בחודש הקודם ציינו ברחבי העולם ובישראל את "יום הרופא הבין-לאומי". ביחידת הבריאות של המועצה ציינו את היום בהוקרה לרופאי הגולן. שירותי רפואה בפריפריה, ובפרט באזורים מרוחקים ממרכזים רפואיים כמו הגולן, תלויה לא פעם בנכונותם של רופאים המתגוררים בתוך הקהילות לעשות מעבר להגדרה הרשמית של עבודתם.
למידע נוסף על אומרים תודה לרופאי הגולן

הגולן במרכז תערוכת התיירות IMTM

הגולן במרכז תערוכת התיירות IMTM
תערוכת IMTM היא תערוכת התיירות השנתית החשובה ביותר בישראל. תערוכת IMTM 2023 התקיימה בשבוע שעבר, במשך יומיים, באקספו - גני התערוכה בתל אביב, כשהשנה נרשם גם שיא של מבקרים בתערוכה.
מטרת תערוכת IMTM הוא לספק מקום מפגש לכל העוסקים בתחומי התיירות מהארץ ומהעולם.
למידע נוסף על הגולן במרכז תערוכת התיירות IMTM

רכבת לילה לדמשק

רכבת לילה לדמשק
במסגרת יום סיור לימודי יצאו כלל עובדי המועצה ותאגידיה לסיור למנהרת הרכבת החיג'אזית על גדות הירמוך. את הסיור הוביל אגף הביטחון בשיתוף צוות של אוגדה 210. שמענו את סיפור הקמת המסילה, סיפורי נוסעים ועברנו במנהרה (מלאת העטלפים) וקינחנו בצפייה מרהיבה על האזור ונהר הירמוך.
למידע נוסף על רכבת לילה לדמשק

העדכון השבועי מהמרכז הקהילתי גולן

העדכון השבועי מהמרכז הקהילתי גולן

משנכנס אדר מרבין בשמחה :)
כיון שחודש זה מלא בפעילויות מבורכות בישובים, אנחנו משתדלים לא להעמיס יותר מידי, ובכל זאת אלה הפעילויות שמחכות לנו בשבוע הקרוב.
להמשך קריאה >
https://bit.ly/news_230223