משפחת רון-נאות גולן

הכירו את משפחת רון מנאות גולן. חגי (32) בתאל(30) אוהד(5.5) מיקה (3) נויה (1.5) קספר הכלב ובלה החתולה שהגיעו לגולן לפני באוגוסט 2013 מרעננה וכך מספרת לנו בת-אל :
"לפני 5 שנים כמדי שנה נסענו לצימר ברמות, אחרי שיחה עם מנהל הצימר הוא אמר לנו חצי בצחוק חצי לא ...אולי תעברו לגולן ... במשך כל הסופ"ש גילגלנו את זה בראש ופתאום כל אדם שפגשנו במקרה עבר מהמרכז והגשים את "החלום" אמרנו לעצמנו ,טוב כל כך הרבה אנשים.בוא נבדוק.
התחלנו לבדוק להתגלגל אחרי כמה חודשים קיבלנו טלפון מנאות גולן שהתפנה שטח...למחרת היינו שם. התאהבנו במבט הראשון!!"
חגי שירת בגולן בשרותו הצבאי וחלם להקים כאן בית...בתאל היתה בשרות מדריכת טיולים בחברה להגנת הטבע והצפון מבחינתה היה חלום...
 
כולם אמרו לנו "אתם משוגעים".
חגי עבד במשרה בכירה בהנהלה הראשית של הבנק הבינלאומי בדסק של בקרת האשראי ובמקביל גם במחלקת שוק ההון .
בתאל שמוכרת לכולם כ"בתאל זומבה " אחת ממדריכות הזומבה המוכרות בארץ ,  ובעלת שם ארצי בעולם הכושר וחיטוב הגוף.
 
כולם שאלו איך נעזוב את מה שיש לנו כאן משפחה, חברים, משרות מצויינות ונעבור ל"סוף העולם ימינה?האמת... שזה ירד מהפרק כמה וכמה פעמים ... חגי קיבל קידום בתאל הובילה את המרכז עם אמפריית כושר ובדיוק לפני המעבר קיבלה את "הצעת חייה בעולם הזומבה " והחלטנו בשיא לעזוב!פשוט ככה!! זה היה קשה אבל קיבלנו החלטה.
 
משפחת רון
במקום לחיות במרוץ המטורף הזה שנקרא החיים....אנחנו עוברים לחיות!
 
כיום חגי עובד בבנק הבנלאומי בצפת כיועץ השקעות .
ובתאל –הרימה בגולן את "שיגעון הזומבה " ומובילה את מותג "זומבה הפיטנס" ברמת הגולן. כמדריכתZIN  מוסמכת של חברת זומבה העולמית".
 
יש לה קבוצות גדולות של "מכורות" שמגיעות אליה מכל רחבי הגולן  ל"נאות גולן" לשיעורי הזומבה שהפכו לשם דבר בכל רחבי הגולן בזכות האופי המיוחד בו היא מעבירה את השיעורים וכמובן לשיעורי עיצוב וחיטוב הגוף בשיטה ממוקדת ומיוחדת עם ציוד חדיש. בנוסף היא מאמנת כושר אישית מסביב לשעון.
בתאל: אני זוכרת שלפני המעבר אמרו לי –אל תעשי את זה ,את תתאכזבי ..אף אחת לא תצא מהבית ...
ידעתי פשוט ידעתי שזה יצליח. אני מכירה את עצמי יודעת שנשים מחפשות את הדבר הזה שיעשה אותן מאושרות בריאות והכי חשוב שהן יהנו.
אני יודעת שאצלי בשיעורים זה לא לבוא ל"חוג" זה להגיע לדרך חיים חדשה, זה להגיע לשיעור ולצאת עם אנרגיות לשבוע שלם, זה לשמוע בנות שאומרות לי "שינית לי את החיים" שינית לגולן את החיים ואני גאה להוביל את כל המהפך הזה כאן אני יודעת שהגעתי לכאן להקים משהו שלא היה ולא יהיה ברמה המקצועית ועם המון ניסיון וידע וכמובן עם הפלפל המיוחד.