29/06/2023 עדכון משולחן המועצה

חוזרים הביתה

חוזרים הביתה

קבוצת משפחות מקהילת בני המנשה, המונה כ-80 איש, הגיעה בסוף השבוע שעבר לסמינר היכרות עם הגולן, על מנת לבחון אפשרויות התיישבות ברמת הגולן לקהילה.

למידע נוסף על חוזרים הביתה

נקודה טובה

נקודה טובה

עשרות אלפי בני נוער מגיעים לכנרת במהלך החופש הגדול. משרדי הרווחה, החינוך, הבריאות, הקליטה והמשרד לביטחון פנים, יחד עם המועצה האזורית גולן ואיגוד ערים כנרת, חברו יחד לפרויקט ארצי מרגש - "מתחברים לנוער בחופים".
הפרויקט נועד לתת מענה לבני נוער המגיעים לאזור מכל הארץ ולהפחית מצבי סיכון הקיימים במרחב החוף.

למידע נוסף על נקודה טובה

מתכננים קדימה

מתכננים קדימה

במסגרת הפעולות לקראת הרחבת היישוב קדמת צבי, התקיים בשבוע שעבר סיור שטח עם נציגי אגף ההנדסה והתכנון של המועצה, נציגי היישוב ואנשי מקצוע ממשרד התכנון "רז אדריכלים". במפגש והסיור, נדונו מספר נושאים ובהם הוספת יחידות דיור והסדרת פנים היישוב. נמשיך ונעדכן גם בהמשך.

שלכם ובשבילכם גם בדיגיטל

שלכם ובשבילכם גם בדיגיטל

בימים אלו, אנו עמלים על שדרוג מקיף של אתר המועצה. מדובר בתהליך ארוך ומורכב הכולל אפיון מדויק של צרכי התושבים, לצד אלו של עובדי המועצה ונותני השירות. כמו כן, חשוב לנו להבטיח שכל המערכות הדיגיטליות החדשות יסונכרנו יחד, תוך התאמה מקסימלית לעידן הדיגיטלי. כך נבטיח שירות טוב בצורה פשוטה, קלה וידידותית.

 

למידע נוסף על שלכם ובשבילכם גם בדיגיטל

זה סימן שאתה צעיר

זה סימן שאתה צעיר

מנהלת "מרכז צעירים" גולן, טל צרפתי, חזרה ביום שישי האחרון מביקור של משלחת מנהלי מרכזי צעירים בגרמניה. המשלחת יצאה מטעם המרכז לשלטון מקומי, בכדי ללמוד ולהכיר מגמות בתחום הצעירים, במקומות אחרים בעולם.  

למידע נוסף על זה סימן שאתה צעיר

וותיקים ונהנים

וותיקים ונהנים

בשבוע שעבר, יצאו כ-80 מוותיקי הגולן לסיור המסיים את שנת הטיולים הנוכחית. יצאנו לאתר סוסיתא, שנחנך מחדש לאחר שיפוצים ארוכים, וכן לטיול שקיעה מרגש. הטיול היווה אירוע שיא לאחר שנה עמוסה ומלאה בפעילויות, בניצוחה של ירדנה שוקרון וכל צוות מחלקת הוותיקים.

למידע נוסף על וותיקים ונהנים

הדיווח השבועי של מרכז קהילתי גולן

הדיווח השבועי של מרכז קהילתי גולן
השבוע מסתיימת שנת הלימודים גם בבתי הספר היסודיים, והילדים יוצאים לחופש הגדול.
ביום שישי נחגוג את סוף הלימודים ופתיחת החופש בפסטיבלב"ש לכל המשפחה שהפך למסורת באלוני הבשן. בתכנית: יריד אומנים | סדנאות יצירה ומופע מרכזי עם חברי להקת 'הופה היי' - הכניסה חופשית!
בשני הקרוב מפגש נוסף של 'חולקים' והפעם עם הרב שי פירון.
עוד השבוע: חג היין בגולן! פסטיבל מחווה לשדרות - העיר שנוגנה לה יחדיו.
בספריית אופק תתקיים פעילות יצירה מסביב לעולם, ובחמישי מופע אינטימי של בן שוקרון.
להמשך קריאה לחצו כאן >
https://bit.ly/news_290623