05/08/2021

משולחן ראש המועצה,

פרפר
השבוע השקענו מאמץ רב בעבודה על החלטת הממשלה לגולן, ואכן התקציב עבר ואתו החלטה להקצות 250 מיליון ש"ח עבור תכנית לאומית לחיזוק הגולן וקצרין.
למידע נוסף על משולחן ראש המועצה,

עדכוני קורונה

לעצור קורונה
בגולן כעת 52 מאומתים לקורונה. ביום חמישי שעבר היו 36 בלבד! 44% עלייה! מדובר במגמת עלייה מדאיגה בשבוע אחד.
למידע נוסף על עדכוני קורונה

מאבק החקלאים ברפורמה-חוק ההסדרים

מסגרת
בעקבות יוזמת שר האוצר ושר החקלאות ליישם את הרפורמה בחקלאות כחלק מחוק ההסדרים, התגייסנו כמועצה, יחד עם מועצות אזוריות נוספות ויחד עלינו לכנסת אל שרי הממשלה, הסייעות השונות-בקואליציה ובאופוזיציה.
למידע נוסף על מאבק החקלאים ברפורמה-חוק ההסדרים

משולחן סגן ראש המועצה

נקטרינה
השבוע והתקופה עומדים מבחינתי בסימן קטיף המנגו. לא משנה מה ואיפה אהיה, קטיף מנגו במשק תמיד יהיה המשימה שאין בילתה. וכך השבוע התחלתי כל יום בקטיף ומשם המשכתי לעבודות המשרד...
למידע נוסף על משולחן סגן ראש המועצה

ביקור מתכנן המחוז

ביקור מתכנן המחוז
מנהל אגף הנדסה ותכנון, מולי (שמואל) שפיגל סייר יחד עם מתכנן מחוז צפון יהונתן כהן-ליטאנט (ממנהל התכנון) בגולן ובאתרי התיירות השונים.  
למידע נוסף על ביקור מתכנן המחוז

חינוך

ספרים
אנו נערכים למספר תרחישים על אופן פתיחת שנת הלימודים. עם קבלת ההנחיות מהממשלה, ניישם את התוכניות ונעדכן בנעשה.

הערכות מרכז קהילתי גולן לפתיחת שנת הלימודים תשפ"ב

יום כיף
מרכז קהילתי גולן על כלל מחלקותיו והאשכולות בוחנים את המציאות בהווה, בעתיד ובפרט לחודשים הראשונים לשנת הלימודים הקרובה. אירועי תרבות ומפגשים חברתיים ימשיכו להתקיים בכפוף להגדרות משתנות תוכניות ופרויקטים כגון קבוצות מנהיגות/יוזמה ועשייה ימשיכו לפעול בכפוף להגדרות המשתנות.
למידע נוסף על הערכות מרכז קהילתי גולן לפתיחת שנת הלימודים תשפ"ב

מה נעשה בתחום הוותיקים בתקופה האחרונה?

ותיקים בטיול
בתקופה האחרונה היו פעילויות רבות ביניהן מסע של תבונה במדבר, 3 מחזורים מלאים לנופש בירושלים, נופשון בגליל המערבי, סיורים וטיולים כמעט כל שבוע, חוגי ספורט וקתדרה שחזרה להיפגש שוב בצפון ובדרום. השבוע קינחנו את המפגש האחרון של הקתדרה במופע מוזיקלי של ד"ר תמיר הוד במרכז הקהילתי בחיספין.
למידע נוסף על מה נעשה בתחום הוותיקים בתקופה האחרונה?

היחידה לחקלאות וחדשנות גולן

קטיף שקדים

http://www.agrigolan.org.il

לפני שבועיים עוד התעסקנו בזוטות כמו חוסר יבול וטמפרטורות מהסהרה והנה ברוך ה' היום אנחנו מתמודדים עם רפורמה מקיפה שמציעים במשרדי החקלאות והאוצר. האם הרפורמה טובה ליהודים? האם היא מסכנת את החקלאות הישראלית? מה תהיה השפעתה ארוכת הטווח על הפריפריה והאם בכלל היא תעבור? שאלות מצויינות שלי לפחות עוד אין עליהן תשובה.

למידע נוסף על היחידה לחקלאות וחדשנות גולן