22/10/2020

משולחן ראש המועצה

חיים רוקח
אין לי ארץ אחרת...

אנחנו מתחילים לראות חזרה לשגרה. שגרת קורונה אבל שגרה. החינוך לגל הרך חזר לפעול וביישובים מופעלים מרכזי למידה לטובת תלמידי בתי הספר היסודיים. אך ההקלות עדין מועטות ולמרות התסכול המתגבר בשל הנחיות שאינן מתיישבות האחת עם השנייה-מותר לטוס לחו"ל אבל אסור לנפוש בצימר במרחב הכפרי בארץ, מותר להתכנס עד 10 אנשים במרחב סגור אבל לא לצורכי תפילה, כושר ועוד...
למידע נוסף על משולחן ראש המועצה

משולחן מנכ"ל המועצה

ביניין
מעט מהתהליכים המתרחשים אצלנו בתקופה האחרונה:

1. פרויקט הגולניות- לשמחתי בשבוע שעבר הונחו הגולניות הראשונות במיצר. גולניות הן מבני מגורים זמנים שבהם יוכלו להתגורר תושבים חדשים הבונים את בתיהם ביישובים השונים.
למידע נוסף על משולחן מנכ"ל המועצה

משולחן סגן ראש המועצה

גן ילדים
חינוך

אין ספק שהמשימה המרכזית בה כולנו עוסקים בימים אלו היא מציאת ויצירת מענים חינוכיים לילדים, בלמידה מרחוק ובישובים.
למידע נוסף על משולחן סגן ראש המועצה
חקלאות
חקלאות
 
בימים אנו עסוקים במרץ רב בהתנעת היחידה החקלאית החדשה שהקמנו. יאיר גולן שנבחר לנהל אותה כבר לומד את השטח ופוגש חקלאים וגורמים בענף.
למידע נוסף על חקלאות
זום
אגף קהילה
 
עם הכרזת הממשלה על כוונתה להקמת היישוב רמת טראמפ הורכב צוות חברתי בהובלתו של גל גפני, אגף קהילה והחטיבה להתיישבות יחד עם נציג יישובי הצפון - אורי הייטנר. הצוות עובד במרץ על שיווק ומיון מועמדים המתאימים לשלב ההקמה בכדי לבנות את קבוצת 20 המשפחות הראשונות. המועמדים עוברים שלבים של הכרות הדדית עם הפרויקט וחזון היישוב.
למידע נוסף על אגף קהילה
ידיים
מחלקת ותיקים
 
אחרי תקופה ארוכה של שידורי קתדרה בזום, ומאחר ובשל הנחיות הקורונה לא ניתן היה לקיים את "יום הבריאות" המשלב פעילות של יחידת הבריאות במועצה, המרכז הרפואי פדה פוריה, קופת חולים כללית והאגודה למלחמה בסרטן, יצרנו רצועה של הרצאות בריאות.
למידע נוסף על מחלקת ותיקים
רכיבה על אופניים
החברה הכלכלית גולן
 
בחברה הכלכלית עוסקים כרגע בתוכנית עבודה לחידוש הפעילות באתר הפסולת הדרך הרומית, באופן משודרג. זוהי בשורה חשובה שתוזיל משמעותית את עלויות פינוי הפסולת, בגולן.
למידע נוסף על החברה הכלכלית גולן
לוגו
תעסוקה, יזמות ועסקים-האגף לפיתוח כלכלי
 
מחלקת יזמות ותעסוקה גולן, הגדילה את פעילותה ושינתה את שמה לאגף פיתוח כלכלי. האגף מטפל בתחומי תעסוקה ומעסיקים, קידום יזמות ועסקים קטנים, הייטק, ניהול אזורי תעשייה ותעסוקה וניהול מתחמים עסקיים – בני יהודה ומתחם עסקי וואסט.
למידע נוסף על תעסוקה, יזמות ועסקים-האגף לפיתוח כלכלי