09/03/2023 עדכון משולחן המועצה

משולחנו של ראש המועצה

משולחנו של ראש המועצה
פורים מאחורינו, והעיניים נשואות לחג הפסח, שיגיע בעוד פחות מחודש. פסח הקרוב עומד להיות גדוש באירועים ובעיקר במבקרים ומטיילים. בשנה הקרובה, המועצה עומדת להשקיע בתחום התיירות לבדו משאבים בהיקף חסר תקדים של יותר מ-59 מיליון ₪ ועוד 20 מליון ש"ח, וכל זה מתוך הכרה שהתיירות הייתה ותמשיך להיות מנוע צמיחה כלכלי עיקרי באזור.
למידע נוסף על משולחנו של ראש המועצה

אזור תעשייה משותף צפון הגולן

אזור תעשייה משותף צפון הגולן
בתחילת השבוע, התקיימה במועצה ישיבה מרובת משתתפים בנושא הקמה של אזור תעשייה משותף לכפרי הדרוזים בצפון רמת הגולן. בישיבה, הוצגה פרוגרמה ראשונית לתהליך איתור שטח מתאים.
למידע נוסף על אזור תעשייה משותף צפון הגולן

מדברים מהשטח

מדברים מהשטח
במסגרת סדרת סיורי שטח ופגישות ביישובים, התקיימה בשבוע שעבר פגישה משותפת לוועדת התכנון של קיבוץ מרום גולן עם מנהל אגף ההנדסה והתכנון במועצה, מולי שפיגל. הפגישה עסקה בסוגיות תכנוניות הנוגעות להמשך התפתחות הקיבוץ ובחינה של אפשרויות קידום שונות של תכניות אלה.
למידע נוסף על מדברים מהשטח

ישן מפני חדש תוציאו

ישן מפני חדש תוציאו
בימים אלה, המועצה נמצאת בעיצומו של תהליך החלפת מערכת קשרי לקוחות (CRM). המערכת החדשה תחל בקרוב בהרצה ניסיונית פנימית ומיועדת לעלות לאוויר מיד לאחר הפסח, כחלק משדרוג מקיף של מערך הדיגיטלי במועצה. במסגרת הטמעת המערכת החדשה, מוקם בימים אלו גם יישומון (אפליקציה) שיחליף את היישומון הקיים וייתן מענה משופר לפניה בנושאים הנמצאים בטיפול המועצה.
למידע נוסף על ישן מפני חדש תוציאו

יזמים עסקיים בגולן? החטיבה להתיישבות מציעה לכם מענק

יזמים עסקיים בגולן? החטיבה להתיישבות מציעה לכם מענק
החטיבה להתיישבות פרסמה בימים האחרונים "קול קורא" לתמיכות בתחום היזמות העסקית בהתיישבות הכפרית, בהיקף של עד 150,000 ש"ח לכל בקשה. תחומי התעסוקה הרלוונטיים כוללים את ענפי התיירות לרבות תיירות כפרית וחקלאית, מסחר, מלאכה; תעשייה, שירותים ועסקים קטנים. 
למידע נוסף על יזמים עסקיים בגולן? החטיבה להתיישבות מציעה לכם מענק

אימון תעסוקתי אחד-על-אחד

אימון תעסוקתי אחד-על-אחד
מרכז תעסוקה גולן מאפשר לתושבי המועצה להשתתף במפגשים אישיים עם מאמנת תעסוקתית מקצועית ומנוסה, במחיר מסובסד של 100 ש"ח בלבד למפגש (המחיר המלא הוא 300 ש"ח). המפגשים מסייעים במיקוד תעסוקתי, במה מתאים לנו לעבוד, כיצד להשיג עבודה מכבדת שיש בה גם סיפוק עצמי ועוד.
למידע נוסף על אימון תעסוקתי אחד-על-אחד

גינה לי חביבה

גינה לי חביבה
במסגרת יום המשפחה, ובסיוע תכנית "אפשרי בריא" של משרד הבריאות, התקיימה ביישוב רמת טראמפ פעילות קהילתית להקמת גינת ירק. הפעילות אורגנה בידי יחידת הבריאות של המועצה, במטרה לעודד פעילות בריאה וחיובית ולכידות יישובית.

עולים לביריה

עולים לביריה
כ-120 חברי שבט הרא"ה (שכבת ח' בסניפי "בני עקיבא"), ממחלקת הילדים והנוער גולן, המשיכו את המסורת התנועתית של י"א באדר - היום בו הובילו חניכי התנועה, בשנת 1946, את העלייה ההיסטורית ליישוב, טרום הקמת המדינה.
למידע נוסף על עולים לביריה

העדכון השבועי של המרכז הקהילתי גולן

העדכון השבועי של המרכז הקהילתי גולן
פורים כבר עבר, ועוד מעט פסח...
אבל עד אז, יש לנו כמה פעילויות במיוחד בשבילכם :)
לוח האירועים המעודכן מחכה לכם באתר מרכז קהילתי גולן.
כמובן שאתם מוזמנים להצטרף גם לקבוצות הואטסאפ שלנו, ולרשתות החברתיות ולקבל את המידע ישירות אל הנייד שלכם.
להמשך קריאה לחצו כאן >
https://bit.ly/news_090323