12/08/2021

עדכון משולחן ראש המועצה

שקד
ימי הקיץ החמים נמצאים פה כבר תקופה, הילדים סיימו את הקייטנות ורבים מאתנו יוצאים לחופשה, ממש עכשיו. זה זמן מצוין לצאת לחופשה בטוחה ליד הבית.
למידע נוסף על עדכון משולחן ראש המועצה

רמת טרמפ-חדשות טובות!

רמת טראמפ
השבוע נפתח בשמחה והתרגשות עם ברית מילה לבן שנולד למשפחת בן שבת. הגעתי ושמחתי יחד עם המשפחה והקהילה, באירוע המרגש הזה. ברית ראשונה ברמת טרמפ! כן, ברמת טרמפ 3 תינוקות בני פחות משלושה חודשים: שתי בנות ובן.
למידע נוסף על רמת טרמפ-חדשות טובות!

עדכוני חינוך

ספרים
נערכים לפתיחת שנת הלימודים

לקראת פתיחת השנה, נערך מפגש המשך בין מנהלי ועובדי האגפים השונים במועצה העוסקים בתחומים הקשורים לחינוך: תפעול, הנדסה, חינוך, כספים, הנהלת מועצה ועוד. מטרת המפגש הייתה לבחון את הסטטוס במוסדות החינוך השונים.
למידע נוסף על עדכוני חינוך

חופשה בטוחה-כאן בגולן

חופשה בגולן
מחפשים רעיונות ופעילויות לחופשה שלכם כאן ליד הבית בגולן? לכם? לאורחים שלכם? למשפחה שמגיעה?
צוות אגף תיירות ריכז עבורכם את כל המידע כאן בלינק המצורף
https://did.li/TnB5q

פעילות אכיפה נגד וילות אירוח ביישוב חד נס-אגף הנדסה ותכנון

כניסה לוילה
פקחי הועדה המקומית לתכנון ולבניה בשיתוף משטרת ישראל קיימו ביום ה' 5.8 אכיפה פעילה למיגור תופעת וילות האירוח. וילת אירוח הינה בית מגורים שנבנה מראש למטרת השכרות קצרות טווח ופועל ללא היתר בתוך שכונת מגורים, תוך הפרעה למרקם החיים היישובי. הפקחים הגיעו בליווי משטרתי ל2 וילות כאלו ביישוב.
המועצה פועלת ותמשיך לפעול, על מנת למגר תופעות אילו ולשמירה על חיים שקטים ביישובי הגולן

קפה עם תושבים בנוב

קפה
השבוע, בראשון בערב, נפגשתי לשיח פתוח עם תושבי מושב נוב. אמנם מדובר בשכנים שלי, אותם אני פוגש בשבילי היישוב אולם במפגש, על כוס קפה השיח היה ממקום אחר, כראש מועצה שבא לשמוע ולהבין.
למידע נוסף על קפה עם תושבים בנוב

סיור ח"כ פינדרוס בגולן

חיים רוחק ויצחק פינדרוס
ביום ג' סיירתי יחד עם ח"כ יצחק פינדרוס בגולן. במסגרת הסיור, הוחלט על מהלכים שיקדמו את היזמות העסקית במרחב הגולני וחיבורים עם קהילות יהודיות בעולם. היה סיור פורה ואנו תקווה כי שיתופי הפעולה יעלו יוזמות ברוכות לאזור.

ביקור פרופ' יוסי מקורי, נשיא המכללה האקדמית תל חי

ישיבה
ביום ד' השבוע, הגיע לסיור בגולן פרופ' יוסי מקורי, נשיא מכללת תל חי. מכללת תל חי, נמצאת בשלבים מתקדמים של הפיכתה לאוניברסיטת הגליל. כמובן שדבר זה ישפיע על האזור כולו ויחזק את המרחב מהיבטים רבים. בפגישה עם פרופ' מקורי, נהניתי לפתח רעיונות לשיתופים עתידיים של האוניברסיטה במרחב הגולני.
כמו כן, סיירנו בגולן והוא הוקסם מפיתוחי החקלאות עתירי הידע שיוזמים התושבים הצעירים.

תערוכת אומני בני יהודה בצנובר

תערוכת אומנים
השבוע התקיימה חנוכת תערוכת אומני בני יהודה במרכז האומניות בצנובר. האירוע היה מרגש ונוצר בזכות שיתוף פעולה מיוחד. התערוכה כוללת עשרות יצירות במגוון רחב מאוד של אומנויות - ציור, צילום, וידאו ארט, צורפות, יצירות בדים, מיניאטורות, ועוד...
למידע נוסף על תערוכת אומני בני יהודה בצנובר

עדכון משולחנו של גל גפני סגן ראש המועצה

שדה
סל שירותים – קיימנו השבוע ישיבה נוספת של צוות ההיגוי הפנימי לגיבוש ועדכון סל השירותים לישובים. מדובר בתהליך עומק ממדרגה ראשונה, המאפשר לנו לבחון את כל היחסים הכספיים בין המועצה לישובים. תאריך היעד לסיום ואישור המהלך הוא יוני 2022, מה שאומר שאת שנת התקציב הבאה עוד נפתח לפי המודל הנוכחי.
למידע נוסף על עדכון משולחנו של גל גפני סגן ראש המועצה

עדכוני מרכז קהילתי גולן

סופרלנד
מחלקת ילדים ונוער
העשייה מחלקת ילדים ונוער לא עוצרת לרגע! השבוע התקיים יום שיא בסופרלנד וכ- 600 ילדים ואנשי צוות ממערכות החינוך מהגולן בילו ביום כייף בסופרלנד.
הילדים והצוות נהנו מאוד, תוך שמירה על הכללים והבריאות.
למידע נוסף על עדכוני מרכז קהילתי גולן