רמת טרמפ-חדשות טובות!

רמת טרמפ-חדשות טובות!

השבוע נפתח בשמחה והתרגשות עם ברית מילה לבן שנולד למשפחת בן שבת. הגעתי ושמחתי יחד עם המשפחה והקהילה, באירוע המרגש הזה. ברית ראשונה ברמת טרמפ! כן, ברמת טרמפ 3 תינוקות בני פחות משלושה חודשים: שתי בנות ובן.
 
ביישוב עוד ילדים רבים שנולדו השנה טרום הגעה ההורים ליישוב ואנו נפתח להם גן לתחילת שנת הלימודים. יישוב חדש, גן חדש וכמעט שנה חדשה! וואו השמחה רבה!

השבוע נכנסו לביתם הזמני שתי משפחות מקסימות נוספות. עד כה נקלטו ליישוב 19 משפחות! אנו מבצעים שיפוץ בשלושה מבנים שיותאמו למגורי משפחות וכך נותר מקום לעוד 4 משפחות בלבד בשלב הראשון!!! אנחנו בתהליך היכרות עם עוד ועוד מתעניינים וכולם רוצים לבוא לרמת טרמפ.

השבוע גם קיימנו מפגש חשוב בנוגע לשיווק המגרשים ביישוב ושוחחנו על המתווה שנרקם לבניית בתי הקבע של החברים ושל נקלטים נוספים שיצטרפו. המטרה לסיים את שיווק 50 המגרשים הראשונים בחצי שנה הקרובה ועוד כ50 בהמשך הקרוב. החברים שאלו שאלות. הייתי שם יחד עם גל גפני, סגני שגם משמש כיו"ר ועד המייסדים. יחד הצגנו את המידע הקיים.
 
הצטרפו אלינו בעלי תפקידים נוספים מאגף קהילה מהחברה הכלכלית ומהחטיבה להתיישבות. היה חשוב לנו שכל הצוות יגיע. שהמתיישבים יקבלו את המענה הראוי. אנחנו כאן על מנת לבנות יישוב חדש. זו זכות גדולה וגם המון אחריות, זה בדיוק מהות התפקיד שלנו. אנחנו נהיה שם על מנת להבטיח שהיישוב יצעד קדימה ויהיה חלק מהחזון להכפלת אוכלוסיית הגולן.