חברים יקרים שהלכו לעולמם

חברים יקרים שהלכו לעולמם

אנו משתתפים בצערו של רוני זיגלר, מנכ"ל קולחי גולן, על מות אמו.
 
אנו משתתפים בצערו של אבי רביבו, מזכיר המועצה הדתית גולן, על מות אמו.
שלא תדעו עוד צער.
 
יורם יוסף מעין זיוון
 
יורם נולד ב 24 לדצמבר 1967, כ"ב כסלו התשכ"ח. בן לעזיז ומחבובה ז"ל ממקימי הישוב מבועים ואח למוטי, משה, ליזה, שרה ואלון. יורם גדל במבועים.
יורם למד בבית הספר היסודי ובבית ספר תיכון במועצה אזורית מרחבים. היה ספורטאי מצטיין בתחומי הכדורסל והשחייה. הוא אהב במיוחד להיות בחיק הטבע ובעיקר אהב את הפרדסים. ב-1985 התגייס לסיירת שקד בגבעתי ושימש כמגיסט ומ"כ. לאחר מכן עבד בשירות הביטחון כמאבטח במסוף רפיח ובשירות המדינה.

בשלב זה הכיר את דליה שעבדה גם היא בביטחון, לאחר שנתיים של היכרות נישאו בחתונה גדולה שמחה ומלאת חברים, בנתיבות. כעבור שנה נולדה ביתם הבכורה שובל בבאר שבע וארבע שנים לאחר מכן, נולד עידן. בשלב זה כמשפחה צעירה עם שני ילדים קטנים חזרו למבועים, שם גדלו הילדים. כתחביב, הקים יורם במובעים קבוצת פינג פונג ששחקה במשך שנים רבות והפכה למעגל חברתי משמעותי.

במשך שנים רבות עבד כקב"ט ומנהל בשופרסל ולאחר מכן כמנהל תפעול ברשת ויקטורי. בעשור האחרון יורם הקים ותכנן סופרמרקטים במגזר הפרטי כאשר הפרויקט האחרון היה בבוקעתא. ב-2012 עבר תאונת דרכים קשה בה נפגע בראשו, יורם נלחם על חייו והשתקם באופן מלא ומעורר השראה. באותה תקופה הצטרף למשפחה ריי הכלב האהוב, שהיה חלק משמעותי מהשיקום ואף היה לצידו ברגעיו האחרונים.

באוגוסט 2020 עברו לקיבוץ עין זיוון מתוך אהבה לגולן ולחיי קהילה. המשפחה נקלטה ביישוב באופן טבעי בצורה יוצאת דופן, בכל מעגל חברתי אשר נכחו השאירו אחריהם אנשים נפעמים מאיכותם ומהאנרגיות הטובות שהביאו איתם. כפי שהם התרגשו להצטרף לקהילה כך גם הקהילה התרגשה לקראתם. המשפחה בחרה לקבור את יורם כאן בגולן במקום שאהב וחלם להגיע אליו. כאן, במרחבים הפתוחים.
יהי זכרו ברוך.