מוסדות חינוך נוספים

כפר הנוער 'איילת השחר'

 
 
כפר הנוער הדתי "איילת השחר" ביונתן, מיועד לבנות שיש להן קושי במסגרות הלימודיות הרגילות על רקע של קשיים לימודיים, הפרעות קשב, משברים משפחתיים, חברתיים או רגשיים. הכפר מציע לבנות מקום ייחודי חם ואוהב הנותן מענה לימודי, חברתי ורגשי מקיף. צוות הכפר מלווה באופן אישי כל נערה ומאמין בכוחות וביכולות של כל אחת ואחת. בכפר לומדות כמאה תלמידות בחמש כיתותץ
 
שם המנהלת יעל אריאל
כתובת: מושב יונתן
טלפון במשרד: 04-9120360, פקס: 04-6850188
 
 
 
לאתר בית הספר

ישיבת תמ"ר

 
 
תורה, טכנולוגיה וחוויה. השילוב הזה - זה אנחנו
הישיבה התיכונית מדעית תמ"ר שגולן, מכוונת להכשיר דור חדש של אנשי תורה ומדע המשלבים מצוינות בכל התחומים. מדע וחדשנות טכנולוגית, לימוד תורה מעמיק וחינוך ערכי הרואה חשיבות עליונה בתרומה למדינה ולאהבת הארץ. אנו מכשירים דור של אנשי תורה שיהיו חוד החנית בחזית הטכנולוגיה של ישראל, בדרך להשתלבות במגמות המובילות בתעשיית ההיי טק הצבאית והאזרחית. אנו מזמינים אתכם, תלמידים מכל רחבי הארץ, בעלי הישגים ושאיפה להגיע הכי רחוק שאפשר, להצטרף אלינו למסע משמעותי ומאתגר במסגרת חינוכית מהשורה הראשונה.
שמים את הלמידה במרכז
אצלנו לא מתפשרים ותמיד מובילים: בדרכי למידה חדשניות המאתגרות למחשבה וסקרנות, ושיטות  הוראה מתקדמות. הכיתות מאובזרות בציוד מתוחכם והמעבדות חדישות. כל אלה יוצרים סביבת לימודים אידאלית ומזמינה.
יש חיים מחוץ לשעות הלימודים
מעבר למצוינות וההישגים הלימודיים, מתקיימת פעילות חברתית עשירה, תוססת ומעניינת. ככה מגדלים דור מצוין של אנשים שלוקחים אחריות על עצמם ועל הקהילה שסביבם ושואפים להיות מובילים ומשפיעים בחברה הישראלית.
יפה כאן מסביב
הקמפוס היפהפה צופה אל מרחבי הגולן, החדרים מרווחים ומאובזרים לנוחות התלמידים, ומתחם הלימודים והמגורים מוקף ירוק ונוף מדהים כמוהו יש רק בגולן.
 
מנהל בית הספר: אסף הולצברג
כתובת: מושב נטור 12915 רמת הגולן
מס': 04-9113354, פקס: 04-6734941
ליצירת קשר: misrad@t-tamar.co.il
לאתר בית הספר
בית ספר שורשים

ישיבת רגבים

 
 
רגבים בגולן היא ישיבה תיכונית חקלאית ביישוב רמת מגשימים שבגולן.
בישיבת רגבים יש שילוב מיוחד של למידה ועשייה - תכנית הלימודים מורכבת מעבודה חקלאית בשעות הבוקר, לימודי בגרות משמעותיים בצהריים ולימודי קודש מגוונים- תורה לשמה בשעות אחה"צ. הערב מוקדש לפעילות חברתית- חינוכית המכוונת לפיתוח אישיותו של התלמיד.
 
הרעיון החינוכי
התכנית מתבססת על שלושה יסודות מרכזיים: 
1. תורה ורכישת מידות טובות וערכים משמעותיים לחיים. 
2. עבודה חקלאית מעשית במגוון מקצועות החקלאות.
3. לימוד מקצועות הבגרות עם הכוונה להצטיינות. בגיל הנעורים יש למצוא את השילוב הנכון והראוי בין למידה ועשייה, בין זמנים שבהם הנער אקטיבי ויוצר לבין הזמנים בהם הנער יושב ולומד. כל תלמיד בישיבה יודע ומרגיש שסומכים עליו, שיש לו תפקיד חשוב ואחריות על הכתפיים. אנו מאמינים שגילוי כוחותיו המעשיים של הנער יביאו לגילוי עצמי ולחשיפת הכוחות הרוחניים שבו. מתקיימים שיתופי פעולה עם חקלאי האזור כבסיס של ערכים התיישבותיים וחקלאיים משותפים.
 
מנהלת האולפנה: לאה קלינשפיז
כתובת: מושב רמת מגשימים, רמת הגולן 1291700
 
משרד 04-6764361 / 073-2697822, פקס 04-6764357
רישום תלמידות: 050-317-7779
ליצירת קשר:   ulpenatregavimbagolan@gmail.com
 
לאתר הישיבה

אולפנת איי"ל

 
 
אולפנת אי"ל ברמה מונה כמאה תלמידות, עובדה המאפשרת יחס אישי ומעקב צמוד ומדויק אחר הצרכים השונים של כל תלמידה, הזקוקים לה למיצוי כישרונותיה והישגיה. גם מיקומה הפסטורלי והרגוע, יחד עם תנאי המחייה המעולים, מתמזגים לאווירה מגובשת ומשפחתית המשפיעה על איכות הלימוד וההצלחה של התלמידות. בבית הספר לומדות מאה תלמידות בשש כיתות (מתוכן 2 כיתות חנ"מ רגשיות).
אנו חותרים לבקש אחרי ה'נקודות הטובות' של הבת – הכישרונות ותחומי ההצטיינות – מתוך הבנה שרק דרכן תתאפשר צמיחה והתפתחות. עם זאת, אנו מבינים כי הצלחה לימודית עוברת דרך הפרטים 'הקטנים' – כמו אוזן קשבת ותנאים אופטימליים – ועושים את מירב המאמצים כדי לאפשר אותם לכלל התלמידות. גם המגוון הרחב של המגמות מאפשר לכל תלמידה להתמחות בתחום ספציפי בו תוכל להגיע להישגים גבוהים.
 
מנהל: הרב דודי פתחי 
כתובת: מושב נוב
טלפון: 04-6600205
ליצירת קשר:   eyalbarama@gmail.com
 
 
לאתר בית הספר