משולחן ראש המועצה

משולחן ראש המועצה

בימים האחרונים, אנו עוסקים בעיקר בהכנות לשנת הלימודים הבאה: תיקונים, שיפוצים, שיח עם מנהלי מוסדות החינוך וההורים. כמי שרואים בילדי הגולן את התוצרת הכי טובה שלנו, מקור גאווה ונכס מרכזי בעתידנו, אנו עושים הכול על מנת לאפשר להם לקבל את החינוך הטוב ביותר, הן בצד החינוכי-אישי והן בצד הפיזי. נעדכן כאן ובהמשך, על העשייה הזו.

בסוף השבוע, הסתיים פסטיבל "ארץ הגולן", במופע גדול של "זאפה" עם שני פרפורמרים מבוקשים - נתן גושן ועידן חביב. הקהל הגולני על גווניו הגיע ונהנה ויחד אתו תושבי היישובים העוטפים את הגולן ומטיילים רבים. אירועי הפסטיבל משכו אלינו קהל רב והם חלק מהמעטפת אותה אנו מציעים לתיירנים.
באותו יום חמישי, התקיים טקס סיום קורס קצינים בבה"ד 1 ובו ארבעה מבני הגולן שבחרו בשירות משמעותי ובמסלול קצונה בצה"ל - גאווה גדולה.
החל מהשבוע שעבר, ובחודשיים הקרובים, יתקיימו פעילויות רבות לילדים ולבני הנוער, במסגרת מחנות הקיץ, בקייטנות ובחינוך החברתי-קהילתי. החופש הגדול פה וחשוב לפקוח עיניים על הכבישים וגם בקהילה ובבית, כי הילדים והנוער מסתובבים ולעתים נוצרים קשיים על רקע החופש. אנו מזמינים אתכם ההורים, להיעזר בשירותינו, באגף הייעוץ והטיפול, במרכז הקהילתי, מחלקת הילדים והנוער ואגף החינוך - לשאלות, עצות והדרכה. אנחנו כאן.
צילום גיל נוימן