מיה שולמן מסיימת תפקיד במועצה אזורית גולן

מיה שולמן מסיימת תפקיד במועצה אזורית גולן

מיה עובדת במערכת האזורית כבר עשור. היא החלה את דרכה כמנהלת מחלקת הילדים והנוער, במרכז הקהילתי ומשם, המשיכה לניהול אשכול בפיתוח הקהילתי, ליוותה, הנחתה והדריכה בעלי תפקידים ביישובים, בימים ובלילות. לפני שנה, קודמה
לתפקיד מנהלת מחלקת הקליטה והצמיחה הדמוגרפית, נושא שזורם בדמה כבר שנים רבות, כשניהלה את תחום הצמיחה ביישוב שלה, עין זיוון. מיה נשואה לתומר ולהם שלושה ילדים מקסימים.
מיה היא אשת מקצוע מוערכת ביישובים ובמערכת האזורית. הגיעה מעולמות ההדרכה, הסוציולוגיה והייעוץ הארגוני. היא הביאה לצוות אגף הקהילה את המומחיות שלה - לעשות סדר בבלגן ובמורכבות, להפוך ניסיון לידע ואת הידע הזה להפיץ דרך בניית קורס או כנס לבעלי התפקידים.
עוד בכוחותיה - בקיאות בסוגיות משפטיות ויכולת ליצור סדר במערכת, המאפשר זרימה יעילה ואפקטיבית. בעבודתה לאורך השנים, עשתה דרך ופיתחה תחומים חשובים, הייתה שם עבור היישובים שליוותה ועבור הצוות באגף ובמועצה. תמיד נתנה מענה מכל הלב בתחומים "רכים" של יחסים ורגישויות של קהילה ובתחומים התכנוניים בקידום פרויקטים וחשיבה אסטרטגית על תחומים.
בימים אלה, מיה מסיימת את תפקידה ומתקדמת לתפקיד מחוזי, כמתכננת חברתית בחטיבה להתיישבות. בהזדמנות זאת, אנחנו רוצים להודות לה על שנים של עשייה ללא לאות, עם מחויבות גדולה לגולן, לקהילות ולהתיישבות. על ההתלהבות בעשייה והרצון לעשות כל הזמן דברים טוב יותר ומקצועי יותר. הצלחה גדולה בתפקיד הבא.