משולחן ראש המועצה

משולחן ראש המועצה

כמו בכל עונות השנה, הקיץ מושך את עם ישראל אלינו, לגולן - אל היופי, הטבע ואתרי התיירות, הבית המרהיב בו אנו חיים ביום יום. זה זמן בו העסקים התיירותיים פורחים, תחומים הנותנים

שירותים לתיירות מעלים רף פעילות וכך יזמויות שונות המעניקות שירותי מעטפת. איזה כיף לראות את עם ישראל נהנה ממה שאנחנו נהנים ממנו בשגרה. קהילת הגולן החזקה והיפה מקבלת בברכה את המוני המבקרים ויודעת להכיל גם את העומס בכבישים, או בתחבורה הציבורית, המגיע בעקבות כך.

כמועצה, אנו נערכים במישורים השונים לריבוי המבקרים. מגבירים את קצב פינוי האשפה ביישובים, באתרי הטבע ובשטחים הפתוחים, מתגברים את מערך התחבורה הציבורית, מעניקים מעטפת שיווקית ויח"צנית לאתרי התיירות באמצעות תיירות גולן ועוד. 

בכנרת, בחוף "לבנון", הוקמה על ידי המועצה, בשיתוף איגוד ערים כנרת, "נקודה טובה" - מתחם הקולט בני נוער הזקוקים לאוזן קשבת, סיוע והכוונה. נוסף חוף לרחצה בהפרדה -חוף "גולן", שיפעל במהלך השבוע ויקל על העומס בחוף "כינר". "קו סובב כנרת" יחל לפעול ב-8.8.22 וקו מעגלי חדש הנוסע בין רמות, צמח וטבריה.

ריבוי התנועה מביא גם אתגרים. שיפוצי הכבישים ותחילת העבודות בצומת יהודיה יהוו אתגר, אך בחורף לא ניתן לשפץ כבישים. כתוצאה מכך, בתקופת הקיץ, נדרשים "נתיבי ישראל" לבצע את כל התיקונים. לכן, לאורך תקופת הקיץ, תראו עבודות במיקומים שונים, לאורך כבישי הגולן. ככל הנראה, יהיו גם פעילויות לפינוי מוקשים שיפריעו לתעבורה. נעדכן אודות המועד, ברגע שנדע.

ניתן לעקוב אחר עדכוני חסימות, בזמן אמת, בדף הפייסבוק של המועצה.

צילום עופר עטייה-נאות גולן מלמעלה