דבר ראש המועצה

דבר ראש המועצה

השבועות האחרונים מסמנים מהפך חיובי גדול לגולן. החל מאישור הוועדה המיוחדת, דרך אישורם של שני יישובים נוספים בוועדה לנושאים תכנוניים עקרוניים-זו היסטוריה שמתרחשת כאן ועכשיו, "יום הגולן" אליו הגיעו מעל 5,000 מתושבי הגולן
, פסטיבל "ארץ הגולן", המושך תיירות לגולן ואיתה תהודה תקשורתית רבה, הגרלת מגרשים ראשונים ברמת טראמפ - היישוב ה-33 של הגולן, טקס סיום למסיימי י"ב מהגולן, הכנסת ספר תורה לבית הכנסת עין קשתות, בבתי הספר התקיימו אירועי סיום שנה ותערוכות סיום ועוד ועוד אירועים גדולים וקטנים המציגים את תנופת העשייה וההתפתחות שלנו.
ואו. מרגש.
כולנו נרתמים למען המטרה לפתח ולהעצים את הגולן. עובדי המועצה, החכ"ל, "קולחי גולן", המרכז הקהילתי, נציגי המליאה והציבור הגולני. יחד נצליח להזניק את הגולן קדימה. אני סמוך ובטוח, כי בעוד כמה שנים, נביט על התקופה הזו בהשתאות ונבין את גודל הרגע ההיסטורי. הגולן נמצא בדרך להכפלת האוכלוסייה - הוועדה המיוחדת ואישור הקמת היישובים הנוספים יאפשרו זאת. אנו בדרך לשיפור תנאי החיים, לצמיחה עסקית ותיירותית, לפריחה חינוכית ותרבותית. כל זאת, לצד שמירה על ערכי הטבע הגולני, החיים בקהילות והתרבות האזורית. השיפור יהיה ברור בכל תחום ופינה בחיינו. אנו מחויבים לעתיד הגולן.