יום הגולן

יום הגולן

ביום חמישי האחרון, צוין "יום הגולן", יום שהפך למסורת המאופיינת במפגש קהילתי רחב, בפעילויות לבני כל הגילאים, לאירוע גדול וסוחף שמתחיל אחה"צ ומסתיים בשעות הקטנות של הלילה, במסיבת ריקודים.
השנה, זכה שוב יריד הספרים להצלחה גדולה, הילדים נהנו ממתקנים אתגריים, אומני הגולן מכרו יצירות אומנות שונות והופיעו על במה מתחלפת, שזכתה לצופים רבים. המופע המרכזי של "ג'יין בורדו" ואמיר דדון היה מחשמל ממש. הקהל שר ושמח יחד עם הלהקה ומהבמה היה ניתן לראות ים של אנשים מאושרים. לאחר המופע, התקיימה מסיבת ריקודים אל תוך הלילה וכמובן שהכניסה הייתה חופשית. התרגשנו לראותכם מגיעים בהרכב משפחתי מלא, מתיישבים על הדשא, שותים כוס בירה, או אוכלים משהו ונהנים מהאוויר והאווירה הגולנית.
לקראת "יום הגולן", חולקו ביישובים חוברות עם מידע על החלטת הממשלה. יצא גם קובץ דיגיטלי-לינק לחוברת הדיגיטלית תמצאו באתר המועצה ובדף הפייסבוק שלנו. מומלץ לקרוא ולהכיר יותר את החלטת הממשלה. בגרסה המודפסת, ניתן לסרוק את הברקוד ולעבור באמצעותו למידע באתר הממשלתי על ההחלטה. בקובץ הדיגיטלי, הדבר ייעשה על ידי לחיצה על הלינק המצורף בסוף הקובץ.
פסטיבל "ארץ הגולן" יימשך עד ה-7.7.22 ויסתיים במופע גדול של נתן גושן ועידן חביב. מומלץ להיכנס לדף הפייסבוק של פסטיבל "ארץ הגולן" ולדף הפייסבוק של המועצה, או לאתר של תיירות גולן לקבלת מידע נוסף.
זו הזדמנות טובה לומר תודה לשותפים שתרמו להקמת הפסטיבל - מכללת תל-חי, קק"ל, מפעל הפיס, משרד התרבות והספורט וכמובן, לכל העובדים שסייעו לנו לקיים את הפסטיבל: עובדי המועצה האזורית גולן, עובדי המרכז הקהילתי גולן, עובדי החברה הכלכלית גולן וכמובן למי שמרכזת את הפסטיבל, יהודית מזרחי קלנר, על ההפקה המוצלחת. תודה!