נוער

חינוך חברתי קהילתי

תנועת נוער
צוות מחלקת ילדים ונוער מוביל תהליכים משמעותיים לקידום הנוער לפיתוח מנהיגות בקהילה, מביא למיצוי מקסימלי של בני הנוער והילדים, אמון על השתלמויות והכשרות, מפעליים חינוכיים אזוריים וארציים, חותר תמיד לשיפור וייעול הארגון, תוך יצירתיות וחדשנות, על מנת לקדם את הילדים, צוותי החינוך והקהילה.
למידע נוסף על החינוך הקהילתי

תנועות נוער

בני המושבים
בגולן פועלות שלש תנועות נוער שנמצאות בקשר מתמיד ושיתוף פעולה מלא עם מרכז קהילתי גולן ועם הישובים עצמם. תנועת בני המושבים פועלת בעשרים ישובים ברחבי הגולן, הפעילות מיועדת לחניכי כיתות ד'-י"ב. מרכז הפעילות הינה בישוב ומתמקדת בחיי הקהילה והחברה. תנועת בני עקיבא מהווה תבנית נוף חשובה בשדה החינוך הגולני ומהווה תבנית חינוכית עיקרית לגילאי ד'-ח' בישובים הדתיים.  ארגון הנוער של "השומר החדש" מציע לקהילה המקומית בדגש על הילדים והנוער (א'-יב' בהתאמת גיל יישובית), לחוות חיבור לאדמה במקום מגוריהם, תוך עיסוק בפעילות חווייתית מעצימה.
 
למידע נוסף על תנועות הנוער

 

היחידה למתבגרים

היחידה למתבגרים
היחידה למתבגרים שמה לנגד עיניה להעניק סיוע למען מתבגרים, צעירים והוריהם בגולן בדגש על הפרט בראי קהילתו. היחידה תהווה גוף מקצועי וייחודי הנותן מענה של מניעה, איתור וטיפול במטרה להפחית התנהגויות סיכון, לממש את יכולותיהם ולשפר את איכות חייהם של הפונים וסביבתם.
למידע נוסף על היחידה למתבגרים

תוכנית דילר

תוכנית דילר
התכנית פועלת ליצירת רשת בינלאומית של בני נוער יהודיים מועצמים ובעלי השראה, עם זהות יהודית מגובשת, תחושת שייכות ומחויבות לקהילתם, לישראל ולעם היהודי - אשר יתפסו תפקידי מנהיגות פעילים ואפקטיביים בדרכם להפוך את העולם למקום טוב יותר.
 בתוכנית עמיתי דילר  העולמית בני נוער מ 16 שותפויות, כל שותפות מורכבת מצמד של שתי קבוצות עמיתים- אחת מקהילה צפון אמריקאית/דרום אפריקאית/אירופאית/דרום אמריקאית/אוסטרלית ואחת מקהילה מקבילה בישראל.
 
למידע נוסף על תוכנית דילר