מילה טובה לעובדת מסורה-ציפי פאדל

מילה טובה לעובדת מסורה-ציפי פאדל

ציפי תושבת קצרין ומזוהה מאוד עם האזור והעשייה האזורית. ציפי היא מזכירת מחלקת תחבורה כבר שנים רבות. היא החלה את תפקידה לפני כארבעים שנה והייתה לתקופה קצרה באגף הנדסה ומשם עברה אל מחלקת תחבורה.
מאז היא בתחבורה ומכירה את המחלקה מלפני ומלפנים. הנהגים רואים בה אמא הדואגת לכל מה שנדרש. ציפי מסורה, חיונית ועובדת מהלב. החל מסיוע בבקשות האישיות וכלה במעקב אחר עבודת קבלני ההסעות, המכרזים וביצועם ועוד ועוד. ציפי בת 67 ולאחרונה הוחלט על הארכת משך העבודה שלה בשנה נוספת! ציפי גם מטפלת בכל נושא ההסעות מו בתי הספר, הגנים והקבלנים המבצעים. היא בודקת את החיובים אל מול הצעות המחיר והמכרזים, דואגת לזיכויים שצריך ונחשבת נוקשה. למרות זאת כל הקבלנים יגידו עליה רק מילים טובות על ההגינות והמסירות. ממש "שר האוצר" של התחבורה.
וכך כתב עליה אחד הנהגים: "לציפי פנית לא טעית!! אני עובד עם ציפי 37 שנה, במסירות אין קץ נתינה ועשייה. העבודה אצל ציפוש בלב ובנשמה. הלוואי ואפשר היה לשכפל אותה לעוד מחלקות כדי שזו תקרין על כולן ותעודד צמיחה אהבה ורעות. מודה בכישלון אחד שלי מול ציפי, נכשלתי שלא הצלחתי לשכנע אותה להוציא רישיון נהיגה. נאחל לה במעבר לגיל השלישי שתגשים את החלום להוציא רישיון נהיגה". אוהבים אותך ציפי!