מילה טובה לעובד מסור - תמיר ארוילי

מילה טובה לעובד מסור - תמיר ארוילי

תמיר נולד בראשון לציון, למשפחה חמה בת ארבעה ילדים. לאחר שירות משמעותי בגולני, ניסה את מזלו בארה"ב, שם פגש את עולם העסקים כיזם. כשתמיר שב לארץ, בחר לעסוק בתחום שילוח בין-לאומי. הוא נישא לגלית ויחד עלו לגולן ובחרו לגדל את משפחתם באל-רום.
לגלית ותמיר שלושה בנים - רז, סטודנט למשפטים, גור סיים את לימודיו ב"נופי גולן" והוא לקראת גיוס ואורי, תלמיד בית הספר "אביטל".
תמיר הוא "חולה" כדורגל. אוהד שרוף של מכבי ת"א, צופה קבוע במשחקי הפועל "איתורן" ק"ש ומעודד שחקנים צעירים באזור ליהנות מהמשחק. במועצה, תמיר משמש כפקח עסקים ורכז אירועים.
בתפקיד זה, הוא עושה מעל מעבר, דואג ליידע את העסקים בזכויותיהם וחובותיהם, מסייע בידם בכל הקשור לרישוי, תוך שליטה מלאה בחוק רישוי עסקים ובתקנות. בתפקידו כרכז אירועים, מוודא תמיר כי העסק עושה את הנדרש לקבלת רישוי לאירוע והוא עצמו דואג ומוודא כי המקום בטוח ובריא עבור המשתתפים באירוע. תמיר ניחן בחוש צדק מפותח ובנכונות לסייע לכל אדם. הוא מוקד לשאלות בנושאים שונים לעובדי המועצה, בזכות התעניינות מעמיקה בתחום. הניסיון שצבר במהלך שנות עבודתו משמש את בעלי העסקים והוא תמיד שם למענם. תמשיך ככה תמיר! גאים בך!