הגולן עם הדרום!

הגולן עם הדרום!

12/05/2021
אנו מזמינים תושבים, בעלי עסקים ויישובים, להצטרף באמצעות הקישור לקובץ כלל ארצי שנוצר ע"י השלטון המקומי, ובו ירשמו מארחים-בהתאם ליכולתם להציע לינה/בילוי או כל הצעה אחרת מתאימה ומנגד מתארחים יוכלו לצפות ברשימה כולה.

 

תושבים יקרים,

 

המצב בדרום ומרכז הארץ קשה, וכולנו מתגייסים לעזור. בגולן נשמרת השגרה. הבוקר קיימנו הערכת מצב ונמשיך להתעדכן אל מול הגורמים הרלוונטיים, בכל עת. יחד עם זאת ובהתאם להנחיות פיקוד העורף, עדיף שלא לקיים נסיעות שאינן הכרחיות מחוץ לגולן, ובמיוחד לכיוון מרכז ודרום הארץ.


כחלק מהערכת המצב ומהרצון לשמר את שגרת החיים והחוסן הגולני והישראלי, החלטנו בשלב זה, לקיים את האירועים הצפויים בימים הבאים ולכן נפתח את פסטיבל ארץ הגולן בזמן. החלטה זו לא נלקחה בקלות ראש. אנו כואבים את כאב משפחות ההרוגים ומאחלים החלמה שלמה לפצועים. ברור לכולנו כי לא ניתן לטרור להכריע אותנו. כחלק מהדרכים לשימור החוסן, הקצנו כמות כרטיסים במסגרת פסטיבל ארץ הגולן לטובת תושבי הדרום. אנו מזמינים את תושבי הדרום להגיע לפסטיבל וליהנות ממנו ללא עלות-בהצגת תעודת זהות ורישום מראש באתר הפסטיבל. ע"פ צורך, נרחיב את כמות הכרטיסים לתושבי הדרום ובהתאם להנחיות פיקוד העורף באותה עת. הודעה עם הסבר על אופן הזמנת הכרטיסים, יצאה לרשויות בדרום על מנת שיעדכנו את תושביהם.
אנו נארח ללא תשלום את תושבי הדרום באתרי התיירות המופעלים על ידינו באמצעות החברה הכלכלית. נאפשר לינה ושהות בפארק הירדן ובילוי באתר המורשת עין קשתות. בנוסף, אנו בוחנים אפשרות להקמת מתחמי אוהלים לאירוח תושבים מהדרום. נעדכן ברגע שיתאפשר.


כחלק מהערכות לקליטת תושבי הדרום אנו מזמינים תושבים, בעלי עסקים ויישובים, להצטרף באמצעות הקישור לקובץ כלל ארצי שנוצר ע"י השלטון המקומי, ובו ירשמו מארחים-בהתאם ליכולתם להציע לינה/בילוי או כל הצעה אחרת מתאימה ומנגד מתארחים יוכלו לצפות ברשימה כולה. את חמ"ל דרום אדום שפתחנו יפעיל צוות מרכז קהילתי ברשותו של שרון פז אגאי. ניתן להפנות שאלות אל איריס בטלפון 04-6969749

 

לינק לרישום

 

מאחל לכולנו ימים בטוחים ורגועים יותר.

 

שלכם כתמיד,
חיים רוקח
וצוות מועצה אזורית גולן