תחבורה

מחלקת התחבורה של המועצה האזורית גולן, אחראית על הסעת תלמידים למוסדות החינוך, לפעילויות האזוריות, לטיולים ולפעילויות תרבות. 2500 תלמידים מוסעים מידי יום ל-14 בתי ספר בגולן והסביבה. כמו כן, המחלקה אחראית להסעות ילדי החינוך המיוחד, עם כל הרגישויות המתבקשות מכך, וכן על הסעות ילדי גנים ופעוטונים. הפעלת מערך ההסעות מתבצע על ידי רכב המועצה והפעלת קבלנים באחריות ישירה של רכז התחבורה וקצין הבטיחות, תוך הקפדה על כללי הבטיחות ועמידה על סטנדרטים גבוהים שהציבה המועצה.
 
תחבורה ציבורית :
משנת 2011 התחבורה הציבורית בגולן פועלת ומופעלת ע"י החברה הכלכלית  באמצעות נהגי  המועצה אזורית גולן והזכיינית חברת רמה. האוטובוסים הצהובים מצטרפים למטרה נעלה זו לשיפור השירות לקהילה בכלל ובפרט לתלמידי בתי הספר העל - יסודי.
 
אגף
סטנדרטים גבוהים
 
מחלקת התחבורה מקפידה ועומדת בסטנדרטים גבוהים של אחזקת האוטובוסים ושמירה על תקנות התעבורה, מקיימת השתלמויות לעיתים קרובות, מתעדכנת בתקנות התעבורה המשתנות ומרעננת בהן את הצוות. המחלקה מקיימת השתלמויות לנהגים בנושאים: מצבי לחץ, שריפה באוטובוס, תאונה, הוכחת כושר מנהיגות עד בוא חילוץ מקצועי, עזרה ראשונה, כיבוי אש, משטחי החלקה בכביש רטוב, ועוד. השתלמויות אלה מקנות לנהגים של המועצה ידע ויכולת עמידה הנדרשים מנהג מקצועי.ההשקעה בכוח אדם מעולה ובציוד תקין ואמין הן הסיבות להעדיף את נהגי המועצה על פני נהגים מזדמנים. נהגי המועצה נוסעים בציר שמוכר להם מזה שנים, הם מכירים את כל תנאי הדרך בכל עונות השנה, על כל הקשיים וסכנותיהם. בנוסף, מכירים הנהגים גם את הילדים באופן אישי, מדברים אתם ודואגים לשלומם כחלק ממשפחת הגולן. מחלקת התחבורה של המועצה האזורית גולן, שמה לה למטרה להמשיך ולקיים שירות שיבטיח את שלום ילדי ותושבי המועצה על ידי נהגים שבמיומנותם ובמסירותם מהווים שגרירים ערניים ואמינים המופקדים על שלום ילדי כולם.