הרשמה לתכנית דילר

עמיתי דילר גולן- מחזור ג' 2017-2018

דילר
תכנית עמיתי דילר היא תכנית מנהיגות המזמינה קבוצה נבחרת של תלמידי י'-יא' יהודים מקהילות שונות בארצות הברית, קנדה, דרום אפריקה, אוסטרליה, דרום אמריקה, אירופה וישראל לקחת צעד קדימה, להוביל את הקהילות שלהם ולתקן את העולם.

השנה מעל 650 בני נוער מ16 קהילות בצפון אמריקה/דרום אפריקה/אוסטרליה/דרום אמריקה ואירופה ו16 קהילות בישראל, יקחו חלק בתכנית הכשרה של למעלה משנה. התוכנית מחויבת להכשרת חניכיה לתיקון עולם הלכה למעשה, לבניית קשר לעם היהודי ולישראל ולהעמקת הזהות היהודית של משתתפיה.

לאחר שנה מוצלחת של מחזור ראשון ואיכותי בגולן, אנו שמחים וגאים לפתוח את המחזור השני של שותפות דילר רמת הגולן-מלבורן אוסטרליה ומזמינים אותך להיות חלק מקבוצה איכותית של 20 בני נוער אשר ייצגו את הגולן בשנה הנוכחית!

התכנית מתקיימת מנובמבר ועד אוגוסט והיא דורשת מחויבות רבה.
מלבד תכנית המפגשים (ימי רביעי או חמישי אחר הצהריים אחת לשבועיים) אשר מחייבת את כל משתתפיה, ישנם גם 3 סופי שבוע, סמינר באוסטרליה (14.3-29.3.2018), וסמינר קיץ בחודש יולי (8-25/7/18)הכולל טיול משותף עם קבוצת דילר אוסטרליה, קונגרס דילר הבינלאומי ושבוע הקהילה שבו חניכי התוכנית אחראים על תכנון וביצוע שבוע שלם בגולן.

אנחנו מזמינים אתכם ואת הוריהם לערב חשיפה לתכנית שיתקיים בבניין המועצה האזורית בקצרין ביום חמישי ה14.9, יט' אלול, בשעה 19:30, בו יינתנו הסברים נוספים ותוכלו לפגוש את בוגרי התכנית ואת צוות דילר גולן. פרטים בהמשך הטופס.

הגשת מועמדות - הנחיות:

מילוי טופס זה הינו שלב ראשוני והכרחי במערך המיון לתכנית. לאחר מילוי הטופס יגיע כל מועמד למרכז הערכה - שלב א'. מרכז הערכה - שלב א' יתקיים במספר מועדים (כל מועמד יגש למועד אחד בלבד).

מועמדים בולטים יזומנו למרכז הערכה נוסף וסופי שבו יקבע הרכב הקבוצה. מרכז הערכה ב' יתקיים במועד אחד בלבד!


טופס הגשת המועמדות כולל:

פרטים אישיים
הרשמה למרכז הערכה

מועד אחרון להגשת מועמדות ה25.9, ה' תשרי

שימו לב 1: הטופס מנוסח בלשון זכר אך מיועד לשני המינים.

שימו לב 2: מילוי הטופס מוערך בכ15-20 דקות. אנו ממליצים לפנות זמן ולמלא את הטופס באופן רציף.

בהצלחה!

 
למילוי הטופס לחץ כאן