אליפות הגולן בכדורעף

מחזור מספר 3 מאחורינו והקבוצות צוברות נקודות לקראת שלב הנוקאאוט

המירוץ
בית 1
 
את ערב המחזור השלישי בבית 1 פותח משחק הקצוות בין קצרין לרמג"ש.
קצרין עם ניצחון במשחק הבכורה נגד נוב, מנגד רמג"ש עם משחקים טובים במחזורים הקודמים אבל עם 0 ניצחונות.
רמג"ש פתחה טוב את המשחק והובילה עד אמצע המערכה הראשונה, אבל זה לא הספיק וברגע ששחקני קצרין התחילו להכנס למשחק הם ברחו עד סיום המערכה. 1-0 קצרין.
המערכה השניה המשיכה איפה שהמערכה הראשונה נגמרה. קצרין עם שלל כוכביה שלטו בביטחון ללא הפרעה. לקראת סיום המערכה שחקני קצרין הורידו את "הרגל מגז" וביצעו חילופים, רמג"ש ניצלה את השאננות של קצרין והצליחה לגנוב את המערכה השניה. 1-1.
המערכה השלישית הייתה צמודה לכל אורכה, רמג"ש הלחיצה מעט את קצרין אבל האיכות הברורה בין הקבוצות הכריעה את ההתמודדות. התוצאה בסיום: קצרין-רמגש 1-2
 
במשחק השני, נטור ומיצר נפגשו לקרב מעניין, צמוד ושווה כוחות. נטור ומיצר מתמודדים ראש בראש על המקום השלישי ככל הנראה.
שתי הקבוצות פתחו טוב את המשחק והיתרון עובר מצד לצד.
לבסוף הסגל הרחב והמגרש הביתי נותנים את האות, 1-0 נטור.
גם המערכה השניה הייתה צמודה, ושוב כמו בקודמת נטור מצליחה לקחת גם אותה ולנצח את המשחק. נטור בעזרת משחק לחימה תופסת את המקום הראשון בבית.
במחזור הבא מיצר תנסה להפתיע את קצרין ולחזור להתמודד על אחד משני המקומות הראשונים בבית. התוצאה בסיום: נטור- מיצר 0-2.
 
בית 2
 
מבוא חמה מגיעה למחזור השלישי עם שני הפסדים במחזורים הקודמים, יונתן עולה למשחק הבכורה שלה בליגה עם צפיות גדולות, פחות מחצי גמר יהיה כישלון בעונה הזאת.
המשחק נפתח בשליטה של יונתן, יתרון קטן לאורך כל המערכה הספיק ליונתן לנצח את המערכה הראשונה. 1-0 יונתן. המערכה השניה הייתה צמודה אפילו יותר מהקודמת ושתי הקבוצות החזיקו ביתרון שזז מצד לצד.
מבוא חמה מראים גרף שיפור ממשחק למשחק, וכמו במחזור הקודם גם את המשחק הזה הם מצליחים לקחת לשלוש מערכות. 1-1.
המערכה השלישית כבר הייתה גדולה על מבוא חמה ויונתן שלטה בה לאורך כל שלבי המערכה והצליחה לרשום ניצחון ראשון במשחק הבכורה בעונה הזאת. התוצאה בסיום:  מבוא חמה- יונתן 2-1
 
המשחק שסגר את המחזור השלישי בין אבני איתן לכפר חרוב היה חד צדדי. אבני איתן קבוצה מוכשרת, לא התקשתה במשחק נגד כפר חרוב וניצחה בקלות בשתי מערכות.
כפר חרוב שזאת עונתה הראשונה תחפש ניצחון בכורה במשחק הבא. עם התמדה יגיעו גם הניצחונות. התוצאה בסיום: כפר חרוב- אבני איתן 2-0.
 
שחקן המחזור
צבי זנדברג יונתן, צבי מוביל את יונתן לניצחון במשחק הראשון שלהם העונה. צבי שולט במשחק הגובה של יונתן והוא המפתח להצלחת הקבוצה.
 
במחזור הבא:
בית 1: שלישי נטור.
מיצר - קצרין 20:30
נוב- רמג"ש 21:30
בית 2: חמישי בני יהודה.
גבעת יואב- אבני איתן 20:00
יונתן- כפר חרוב 21:00.