לימודים וקריירה

הכוונה

סטודנטים באוהלו
ידע זה כח! תחום ההשכלה הגבוהה הוא תחום רחב מאוד- מה לומדים? איפה? אילו סוגי לימודים יש? כמה זה עולה? צריך פסיכומטרי או שמספיקה תעודת בגרות? אולי לימודים מקצועיים? בקיצור - אנחנו כאן כדי לעשות לכם סדר, לייעץ לכוון ולעזור בבחירת המסלול המתאים. רוצים לקבוע פגישת ייעוץ? השאירו פרטים ונחזור אליכם.
 
 
מלגות
מרכז צעירים גולן מעניק מלגות לימוד שנתיות בשיתוף פעולה עם מפעל הפיס, פר"ח, מרכז קהילתי גולן, יישובי הגולן ומכללת אוהלו. המלגה ע"ס 10,000 ₪ תמורת 100 שעות התנדבות בקהילה.
 
המלגות מוצעות במגוון מסלולים:
 1. מלגת גרעין מחנכים בשיתוף מרכז קהילתי גולן ויישובי הגולן- מלגה זו ניתנת לעתודה החינוכית ביישובים, תמורת התחייבות לעבודה לתקופה של שנתיים-שלוש בחינוך הבלתי פורמלי בקהילה.
  להרשמה עד יום א 31.10.17 לחץ כאן
 2. מלגת מעורבות חברתית מפעל הפיס ומרכז צעירים גולן- 100 שעות התנדבות בקהילה (והשתתפות בפורום וועדות צעירים של מרכז צעירים) להרשמה מיום א 24.9.17 עד יום ה 5.11.17  לחץ כאן
 3. מלגת פר"ח מוגדלת- ביצוע 114 שעות חונכות (בעדיפות לחונכות בגולן) ותוספת של 30 שעות במרכז צעירים גולן. (יש להירשם באתר פר"ח)
 4. מלגת המועצה המסורתית ניתנת מדי שנה ע"ס 1000 ₪, ההרשמה פתוחה החל מ- 1.12.17 עד ליום 4.2.18. להרשמה לחץ כאן
 5. מלגת קרן גרוס- מלגה לחיילים משוחררים אשר ניצלו 8000 ₪ לפחות מדמי הפיקדון. להרשמה לחץ כאן

  למגוון רחב של מלגות
  כל מה שרציתם לדעת על תואר שני
למידע נוסף על הכוונה

קורסים

מכללת אוהלו
כדי להשתלב בעבודה, לפעמים נדרשות מיומנויות נוספות. אנחנו במרכז הצעירים גולן נדאג גם לסבסד וגם להביא אליכם לגולן את מיטב הקורסים וההכשרות המקצועיות שישדרגו את היכולות שלכם והכל ליד הבית - קורס הנחיית קבוצות, קורסים בשפות זרות, קורס פסיכומטרי ועוד. בנוסף תוכלו להעשיר את הידע שלכם גם בקורסים מקוונים.