לימודים וקריירה

הכוונה

סטודנטים באוהלו
ידע זה כח! תחום ההשכלה הגבוהה הוא תחום רחב מאוד- מה לומדים? איפה? אילו סוגי לימודים יש? כמה זה עולה? צריך פסיכומטרי או שמספיקה תעודת בגרות? אולי לימודים מקצועיים? בקיצור - אנחנו כאן כדי לעשות לכם סדר, לייעץ לכוון ולעזור בבחירת המסלול המתאים. רוצים לקבוע פגישת ייעוץ? השאירו פרטים ונחזור אליכם.
 
 
מלגות
מרכז צעירים גולן מעניק מלגות לימוד שנתיות בשיתוף פעולה עם מפעל הפיס, פר"ח, מרכז קהילתי גולן, יישובי הגולן ומכללת אוהלו. המלגה ע"ס 10,000 ₪ תמורת 130 שעות בקרב הקהילה.
 
המלגות מוצעות במגוון מסלולים:

1. מלגת מעורבות חברתית מפעל הפיס ומרכז צעירים גולן - למלגה זו יתקבלו סטודנטים עם רעיון ליוזמה בקרב הקהילה, אותו יש לרשום במספר מילים בטופס ההרשמה, סטודנטים עם הרעיונות המתאימים ביותר לפרויקט יוזמנו לראיון אישי. מס' המלגות מוגבל. גובה המלגה עומד על 10,000 ₪ עבור 130 שעות

2. חונכות פרח בגולן - בימים אלו מוקם מרכז פרח בגולן, המלגה מיועדת לסטודנטים הגרים ולומדים בגולן או בסביבתו, המעוניינים להרגיש משמעותיים עבור ילד בגולן וזמינים לבצע חונכות. 
לבחירה אחד משני מסלולים:
פרח רגיל- 120 שעות תמורת 5,200 ש"ח 
פרח מוגדל - 120 שעות פרח ותוספת 30 שעות בקרב הקהילה-מרכז צעירים גולן תמורת 10,000 ש"ח 
 
ולעדכן אותנו שנרשמתם במייל meoravut@megolan.org.il
 
3. קרן גרוס- מלגה לקידום חיילים משוחררים, ע"י ביצוע שעות בקרב קהילת הגולן. לבחירה אחד משני מסלולים:
65 שעות תמורת 5,000 ש"ח
130 שעות תמורת 10,000 ש"ח 
 
יש להירשם באתר קרן גרוס https://www.gruss.org.il/blank
 
4. מלגת גרעין מחנכים בשיתוף מרכז קהילתי גולן ויישובי הגולן- מלגה זו ניתנת לעתודה החינוכית ביישובים, תמורת התחייבות לעבודה לתקופה של שנתיים-שלוש בחינוך הבלתי פורמלי בקהילהלהרשמה טלפון 04-6969775 מייל noar@megolan.org.il
 

למגוון רחב של מלגות
כל מה שרציתם לדעת על תואר שני

למידע נוסף על הכוונה

קורסים

מכללת אוהלו
כדי להשתלב בעבודה, לפעמים נדרשות מיומנויות נוספות. אנחנו במרכז הצעירים גולן נדאג גם לסבסד וגם להביא אליכם לגולן את מיטב הקורסים וההכשרות המקצועיות שישדרגו את היכולות שלכם והכל ליד הבית - קורס הנחיית קבוצות, קורסים בשפות זרות, קורס פסיכומטרי ועוד. בנוסף תוכלו להעשיר את הידע שלכם גם בקורסים מקוונים.