מידע בנושא רב-קו

הסבר על הכרטיס

רב קו - הינו כרטיס אלקטרוני חכם בעל שבב זיכרון. כרטיס זה מהווה אמצעי תשלום לנסיעה בתחבורה ציבורית בארץ וברכבת ישראל.  

 

קיימים שלושה סוגי רב קו:

פרסונלי - נאסף מידע אישי הכולל: ת.ז, שם + משפחה, כתובת מגורים, תאריך לידה, תמונה, ופרופיל (סטודנט, ותיק, נוער, זכאי וכדומה). בעל כרטיס הרב-קו זכאי להנחות בתחבורה הציבורית בהתאם לזכאותו. במקרה של אובדן או השחתה יש ביטוח על החוזים הטעונים ברב-קו, ובעת הנפקת רב-קו חילופי ישוחזרו כל החוזים שהיו בכרטיס הישן. עלות הנפקת רב-קו ראשון- חינם, רב קו שני ואילך - 10 ₪.

 

חצי אנונימי - נאסף מידע אישי הכולל: 4 ספרות אחרונות של ת.ז, תמונה, פרופיל. בעל כרטיס הרב-קו זכאי להנחות בתחבורה הציבורית בהתאם לזכאותו. במקרה של אובדן או השחתה אין ביטוח על החוזים הטעונים ברב-קו, ובעת הנפקת רב-קו חדש לא ניתן לבצע שיחזור חוזים מהכרטיס הישן. עלות הנפקת רב-קו חצי אנונימי הינה 5 ₪.

 

אנונימי - לא נאסף מידע אישי כלל. בעל כרטיס הרב-קו זכאי להנחת בסיס של 20% בלבד בתחבורה הציבורית. במקרה של אובדן או השחתה אין ביטוח על החוזים הטעונים ברב-קו, ובעת הנפקת רב-קו חדש לא ניתן לבצע שיחזור חוזים מהכרטיס הישן. עלות הנפקה רב-קו אנונימי הינה 5 ₪. רב-קו אנונימי ניתן לרכישה בכל האוטובוסים.

 

הנפקת כרטיס רב-קו:
ניתן להנפיק כרטיס רב-קו אישי בעמדת "על-הקו" משרדי החברה הכלכלית גולן, בניין חוצות הגולן, קצרין.


שעות הפעילות: 

ימים  א-ה 08:00-13:00    14:00-16:30,  טלפון לבירורים 04-6851003 / 04-6851028.

עלות:

כרטיס אישי ראשון ללא עלות, כרטיס אישי שני ואילך 10 ₪

 

תוקף:

תוקף כרטיס הרב-קו הינו 8 שנים מיום הנפקתו.

 

חוזה: 

אמצעי תשלום ייחודי לכל מפעיל, קיימים מספר חוזים הניתנים לשימוש אצל מספר מפעילים במקביל. דוגמא לחוזים הניתנים לטעינה: חופשי יומי, חופשי חודשי וכדומה ניתנים לשימוש אצל מספר מפעילים במקביל (בעקבות הרפורמה במרץ 2016 אפשר לרכוש חופשי חודשי ברוב אזורי הארץ סביב ערים גדולות וכן בגולן).

 

ערך צבור:

מאפשר הטענה של סכום כסף 30,50,100 ₪ או כל צרוף של סכומים אלו ומאפשר נסיעה בכל קוד מחיר.