חפשו אותנו גם בפייסבוק
דף הבית > פורטל חינוךתוכניות חינוכיות > פעולות בית ספריות

יום שיטור קהילתי ב"אביטל"

בבוקר יום ב' 24/10/11 זכינו לחוויה מיוחדת ומעשירה בבית ספרנו עם הגעתם של אנשי המשטרה, כוחות הביטחון וההצלה למפגש בלתי אמצעי עם תלמידינו.

בשעה 7:30 התחילו לזרום לבית הספר כל כוחות הבטחון על כל סוגיהם : אמבולנס, ניידות משטרה, אופנועי משטרה, יחידת חילוץ גולן, יס"מ, שרותי כבאות, יחידת הצבא 474, רשות הטבע והגנים , ניידת זהירות בדרכים ועוד.

כל זאת בארגונו של האחד והיחיד יורם אלגרבלי מש"ק גולן.

כל הכוחות הללו נרתמו על מנת להציג בפנינו את הפעולות שעושים אנשי היחידות כדי למנוע אסונות, להתמודד עם מצבי חירום ולהציל חיי אדם.

 

חלק מהתצוגות בוצעו בפני כל התלמידים כגון כיבוי אש וחילוץ נפגעים. המחלצים השתלשלו ממרומי אולם הספורט לתשואות התלמידים. יתר התצוגות היו בתחנות בינהם עברו הכיתות.

התלמידים ראו מקרוב, החזיקו ולמדו על כלים וציוד המשמשים את המשטרה והצבא.

הילדים התנסו במתקני ההדמיה של תאונות דרכים והבינו את החשיבות הרבה בחגירת חגורת בטיחות כמצילה חיים.

כולנו התרשמנו מהעבודה החשובה של יחידת החילוץ, מהשירות החשוב שנותנים בעה"ח (כלבים וסוסים) לאדם, וכמובן מהרובוט המטפל בחפץ חשוד. לובשי המדים והמתנדבים בכל התחנות הסבירו פנים לקהל הצעיר והיטיבו להסביר ולתקשר עם התלמידים.

האירוע כולו התנהל באופן מוצלח הודות לחשיבה ולארגון המוקדמים שהושקעו בו.

 

לשמחתנו, זכינו לעבוד עם בעלי תפקידים מקצוענים, צנועים, מלאי נכונות ורצון טוב, הלוא הם: יורם אלגרבלי-מש"ק גולן, ואילן מס - קב"ט מוסדות חינוך וכל אלה הביאו לתוצאה הנהדרת.

ניצחו על המלאכה בבי"ס אביטל נורית ביתן אחראית בטחון, מירי קידר רכזת חברתית ואלה אברהם- מנהלת אדמיניסטרטיבית, וכן אבות הבית אביתר , אבישי ומרק.

 

תודות למשטרה ולכל הגופים שתרמו וממנו יום מיוחד זה . תודה למח' הבטיחות במועצה על מימון ניידת תאונות הדרכים.

התלמידים (וגם המורים) נהנו מאד. מעבר לצד החווייתי התחזקו תחושות השייכות והגאווה של תלמידינו, אזרחי העתיד, כלפי כוחות הביטחון בכלל ואנשי הישובים בפרט.

בי"ס אביטל מודה ומצדיע לכוחות הבטחון.

אהובה וולדמן

<< הקודם
שתף בפייסבוק
שתף בטוויטר
גירסה להדפסה
שלח לחבר
© עמותת יישובי הגולן 2015
  |   אודות   |   תנאי שימוש   |   צור קשר   |  
קונסיסט בניית אתרים ומערכות מידע